Organizator:

"Co robić i czego nie robić, aby zredukować koszty złej jakości, a jednocześnie zyskiwać nowych klientów" - wykład podczas targów SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

W trakcie wystąpienia uczestnicy poznają trzy przyczyny blokujące firmy produkcyjne przed szybkim rozwojem, jak również powody blokowania kapitału, uniemożliwiającego rozwój. Poruszone zostaną branżowe wymagania, które znacząco wpłyną na realizację produkcji i dodatkowo podniosą jej jakość.

 

Już podczas zbliżających się targów SUBCONTRACTING 2023 w Poznaniu odbędzie się wystąpienie pt. "Co robić i czego nie robić, aby zredukować koszty złej jakości, a jednocześnie zyskiwać nowych klientów", w ramach wydarzenia: SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ!  Prelekcja została przygotowana przez eksperta z firmy Quality Concept i nawiązywać będzie do podnoszenia jakości, a co zatym idzie - konkurencyjności firmy na rynku.

-> 31 maja br., godz. 13.00 - 13.50, Scena Trendów dla Przemysłu, pawilon 5A

Prelegent:

Maciej Kosiński, Quality Concept

 

Maciej Kosiński jest założycielem firmy Quality Concept. Poprzez wykorzystanie swoich umiejętności audytorskich oraz umiejętności wdrażania odpowiednich narzędzi metod doradza firmom w wyborze odpowiednich dostawców, a także rozwiązuje problemy procesowe oraz jakościowe. Dodatkowo prowadzi szkolenia dla firm, które chcą wdrożyć lub udoskonalić swój system zarządzania jakością. 

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wnikliwym analizom firma Quality Concept pokazuje klientom czego potrzebują, oraz co powinni zrobić, aby dostarczać produkty lepszej jakości, zarówno do bieżących jak i nowych klientów.

Więcej o firmie: https://quality-concept.pl/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.