Organizator:

CZTERY KROKI DO SUKCESU

14.05.2019 12:00:00

Podziel się

Szanowni Wystawcy, odliczamy już dni do targów Subcontracting i pragniemy zadbać o jak najbardziej wymierne korzyści udziału Państwa firmy w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas zestaw: CZTERY KROKI DO SUKCESU, pozwoli osiągnąć zamierzony efekt.

Wszystkich wystawców zachęcamy do podjęcia czterech działań, które wzmocnią  pozycję i podkreślą obecność na czerwcowych targach.

# KROK 1

ZAPROSZENIA

Prosimy o pobieranie ZAPROSZEŃ do zwiedzania i kierowanie ich do Państwa obecnych i potencjalnych klientów. Każdy wystawca powinien poczuć się gospodarzem targów. Zaproszenia dostępne są na Państwa koncie w strefie wystawcy w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.
Jeśli potrzebują Państwo większej liczby zaproszeń prosimy o kontakt z obsługą wystawców.

Zaproszenia elektroniczne są bezpłatne.

 

# KROK 2

ZGŁOSZENIE WSPÓŁWYSTAWCY

Prosimy o zgłaszanie WSPÓŁWYSTAWCÓW i firm reprezentowanych (współwystawca ponosi opłatę, ale jednocześnie otrzymuje pakiet świadczeń jak wpis w katalogu, karty wstępu na targi, zaproszenie na wieczór branżowy).

Zgłoszenia współwystawcy lub firmy reprezentowanej można dokonać poprzez Strefę Wystawcy zakładka SKLEP -> ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
Zwiedzający często pytają nas o to, czy dane firmy, marki są obecne na targach. Niestety jeśli nie są zgłoszone, z powodu braku tej informacji nie możemy odsyłać ich na Państwa stoiska.

 

# KROK 3

JUBILEUSZ WYSTAWCY

Święto naszych wystawców jest też naszym świętem. Jeśli Państwa firma obchodzi w tym roku jubileusz, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Zadbamy o odpowiednią oprawę tej ważnej dla Państwa rocznicy.

Informacje o JUBILEUSZU targi sUBCONTRACTING 2019 prosimy zgłaszać na adres: ">aleksandra.janyga

 

# KROK 4

MATERIAŁY GRAFICZNE TARGÓW

Zachęcamy do ogłoszenia światu swojej obecności na targach. Kalendarze menedżerów planujących udział w tym wydarzeniu powoli zapełniają się harmonogramami spotkań. Warto poinformować ich o dokładnej lokalizacji swojego stoiska. Przygotowaliśmy BANERY/GRAFIKI (w plikach otwartych) informujące o Państwa udziale w targach oraz logotyp targów.