Organizator:

DELEX Polska - wystawcą na targach Subcontracting 2023

Podziel się

DELEX to polska firma ze szwedzkimi korzeniami i kapitałem. Spółka wchodzi w skład Delex Holding AB. Na rynku szwedzkim Delex istnieje od 40 lat, natomiast w Polsce od 2001 roku (początkowo jako Gasket Classic Parts), a od roku 2008 jako Delex Polska Sp. z o.o.

 

Firma świadczy usługi w zakresie produkcji elementów metalowych z drutu, rur oraz blach wytwarzane w procesach gięcia, cięcia, tłoczenia, spawania oraz zgrzewania. 

Dzięki współpracy z poddostawcami istnieje możliwość dostarczania elementów z powłokami technicznymi i dekoracyjnymi.

DELEX realizuje zlecenia mało, średnio i wielkowolumenowe oraz produkcję prototypów. Odbiorcami firmy są między innymi branże: maszynowa, meblarska, automotive, budowlana i inne przemysłowe.           

Delex współpracuje z klientem od projektu do wdrożenia detalu do produkcji. Dzięki know-how i przy współpracy z firmą siostrą - Delex Teknik AB, przedsiębiorstwo ma możliwość budowy i przygotowania dedykowanych narzędzi oraz maszyn.

Firma DELEX posiada certyfikat ISO 9001:2015, a obecnie wdrażany jest zintegrowany system zarządzania ISO 9001 wraz z ISO 14001. Posiada przeszkolony personel w zakresie PSCR. Dla branży automotive DELEX pracuje w oparciu o dokumentację PPAP AIAG lub VDA, IMDS.

Przedsiębiorstwo jest zorientowane na budowanie długoletniej współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi. Działa na rynku polskim, szwedzkim, norweskim, duńskim oraz niemieckim, jest otwarte na nowe kierunki.

Więcej: http://delex.pl/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.