Organizator:

Diana Najtkowska-Sapryk z ProcureME zaprasza na targi Subcontracting 2023!

Podziel się

Już podczas tegorocznych Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2023 swoje wystąpienie będzie mieć Diana Najtkowska-Supryk z ProcureME, która pomaga odkrywać i rozwijać supermoce kupców! Zapraszamy do Poznania na blok najważniejszych targów przemysłowych - 30.05 - 02.06.2023. Weź udział i buduj przewagę konkurencyjną swojej firmy na rynku!

Diana Najtkowska-Supryk to praktyk biznesu i kupiec, z ponad 14-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, w zespołach zakupów strategicznych i operacyjnych, na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. W swojej prelekcji w ramach SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ przybliży temat "Funkcja zakupowa jako inicjator bądź aktywator innowacyjności przedsiębiorstwa". 

1 czerwca br., godz. 10.00 - 10.50, Scena Trendów dla Przemysłu, pawilon 5A

 

Więcej o wystąpieniu:

https://subcontracting.pl/pl/aktualnosci/funkcja-zakupowa-jako-inicjator-badz-aktywator-innowacyjnosci-przedsiebiorstwa-prelekcja-podczas-targow-subcontracting-2023 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.