Organizator:

Dziękujemy za wyjątkowy czas na Targach Subcontracting!

Podziel się

Dziękujemy, że byliście i tworzyliście z nami tak owocne wydarzenie. Dzięki Wam z optymizmem możemy spoglądać w przyszłość.

Dziękujemy naszym wystawcom, partnerom, prelegentom oraz wszystkim, którzy odwiedzili tegoroczny blok targów SUBCONTRACTING, MODERNLOG i ITM INDUSTRY EUROPE, za tworzenie z nami tego kluczowego wydarzenia dla branży przemysłowej.

Każde, nawet najlepsze i najbardziej pasjonujące spotkanie kiedyś dobiega końca. Tak jest i z tegoroczną edycją Targów Subcontracting. Cztery dni, które były nieustającym pasmem dyskusji, poszukiwania odpowiednich kontrahentów, prezentowaniem swoich najsilniejszych stron, zawierania nowych biznesowych znajomości dziś miało swój finał.

Od 4 do 7 czerwca na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ponad 700 wystawców wzięło udział w bloku Targów Subcontracting, ITM, Modernlog. Na terenie 10 pawilonów zwiedzający z całej Polski i wielu krajów Europy i świata poszukiwali wykonawców, rozwiązań, sprzętu i technologii, które pozwolą im udoskonalić swoje przedsiębiorstwo.

Targi to także najnowsza wiedza i eksperci, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i otwartym umysłem, przynosząc wiele inspiracji słuchaczom. Jesteśmy pewni, że uczestnicy Targów nie zawiedli się. Tak szeroka oferta wystawiennicza przy jednoczesnym niezwykle bogatym programie wydarzeń, jaki został zrealizowany dostępne są tylko w Poznaniu. Patrzymy z optymizmem na podnoszący się z kryzysu rynek i wierzymy, że obecność na tegorocznej edycji Targów Subcontracting przyniesie wiele korzyści i tym, którzy prezentowali swoje firmy i tym, którzy poszukiwali odpowiedniego partnera do współpracy. Dlatego śmiało zapraszamy już dziś na kolejną edycję tego profesjonalnego wydarzenia za rok.

Zespół targów ITM Industry Europe, Modernlog, Subcontracting dziękując za ten rok zaprasza na kolejną edycję!

Do zobaczenia 3-6.06.2025 na Międzynarodowych Targach Poznańskich!