Organizator:

Funkcja zakupowa jako inicjator bądź aktywator innowacyjności przedsiębiorstwa - prelekcja podczas targów SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

Wystąpienie Diany Najtkowskiej-Sapryk to solidna podstawa do budowania strategicznego spojrzenia na funkcję zakupową i poznania genezy obecnych wyzwań w obszarze zakupów. Pozwoli na lepsze zrozumienie oczekiwań biznesu i trendów w zakupach, zbudować większą dojrzałość zakupową i świadomość pełnionej roli zakupowej w firmie.

 

Temat: Funkcja zakupowa jako inicjator bądź aktywator innowacyjności przedsiębiorstwa.

  • Rola funkcji zakupowej w firmie a dostarczana wartość - dostarczyciel dóbr/strategiczny partner/konsultant biznesu - to jak strategiczna jest funkcja zakupowa taką wartość jest w stanie dostarczać? Jaką przestrzeń dajesz/bierzesz w firmie zakupom?

 

  • Zakupy łącznikiem świata wewnętrznego i zewnętrznego - możliwości jakie daje funkcja zakupowa znająca możliwości i ograniczenia rynku oraz firmy, "okno na świat"/zwierciadło dla przedsiębiorstwa.

 

  • Narzędzia inicjujące innowacyjność w firmie - analiza wartości/spotkania biznesowe/targi czy lojalni dostawcy (dobrze zbudowane relacje) bądź otwartość i znajomość rynku. Kilka przykładów z firm klientów innowacyjnych rozwiązań.     

 

Diana Najtkowska-Sapryk

Procurement Trainer, Mentor and Coach

PROCUREME

Doświadczony Trener, Coach, Mentor, Wykładowca specjalizujący się w szkoleniach dla działu zakupów. Kupiec strategiczny, Project Manager.

Praktyk biznesu i kupiec, z ponad 14-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, w zespołach zakupów strategicznych i operacyjnych, na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich.

Jest właścicielką i założycielką ProcureMe: firmy szkoleniowej, która wspiera rozwój umiejętności wszystkich specjalistów zakupowych. Zarówno firma, jak i grupy na social mediach ProcureMe promują ludzki wymiar biznesu, dbałość o relacje z dostawcami i strategiczną rolę kupca.

Stworzyła ProcureMe, ponieważ zauważyła dużą lukę w kompetencjach zakupowych, szczególnie w zakresie umiejętności miękkich, które są obecnie bardzo poszukiwane.

Jako maniak umiejętności miękkich i zakupów wie, że jej doświadczenie i umiejętności są dokładnie takie, jakich potrzebują klienci. Prelegentka wielu branżowych spotkań, w tym największej konferencji zakupowej Procon Polzak w Polsce, TOP3 Mówca na podstawie głosów uczestników wydarzenia.

Głęboko wierzy, że jako Eksperci Zakupów i Ambasadorzy Dobrych Praktyk można wspólnie wygrać batalię o strategiczną funkcję zakupów w firmie, jako Doradcy Biznesowi.

Więcej o firmie: https://procureme.pl/

 

PROCUREME ACADEMY - to platforma online, do rozwoju kompetencji zakupowych w Polsce. Jest to unikatowa formuła rozwijania własnych umiejętności kupieckich bez wychodzenia z domu! Jedyna taka w Polsce!