Organizator:

Hako Technology - wystawcą na targach SUBCONTRACTING 2023!

Podziel się

Hako Technology specjalizuje się w wytwarzaniu i montażu elementów spawanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. To co wyróżnia spółkę na tle innych firm z branży metalowej, to fakt, że posiada jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do lakierowania proszkowego. Obecność na targach SUBCONTRACTING 2023 w Poznaniu to możliwość poznania bogatej oferty firmy i bezpośredniej weryfikacji najwyższej jakości produktów.

 

Bogato wyposażony park maszynowy, wyszkoleni specjaliści oraz w pełni zaangażowani pracownicy – to sprawia, że Hako Technology może elastycznie dostosowywać swoje możliwości techniczne i technologiczne do wymagań klientów.

 

Firma wykonuje podzespoły do maszyn czyszczących wewnątrz i na zewnątrz budynków, do utrzymania czystości terenów komunalnych i pielęgnacji terenów zielonych. Dumnie uczestniczy w produkcji zamiatarek, szorowarek, odkurzaczy przemysłowych i polerek, używanych we wszystkich znaczących sieciach handlowych w Polsce i na świecie.

Produkuje również części spawane do ciągników, zamiatarek ulicznych, kosiarek, nośników narzędzi używanych w zieleni miejskiej, jak i bardzo popularnych transporterów marki Multicar.

Hako Technology jest również dostawcą dla innych firm z Polski, Niemiec, Danii i Holandii, działających w obszarach systemów znakowania dróg, rolnictwa i hodowli oraz produkcji maszyn dla przemysłu opakowaniowego.

Hako Technology to część europejskiej grupy przemysłowej HAKO Group, która zatrudnia łącznie ok. 2000 osób na całym świecie. Blisko 300 z nich pracuje w Chałupach (koło Koszalina).

 

Więcej informacji na stronie www: https://hakotech.pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.