Organizator:

Innowacyjne podejście do negocjacji kontraktacyjnych w firmach przemysłowych - kolejna prelekcja na targach SUBCONTRACTING 2023!

Podziel się

Spotkanie dla osób zajmujących się zakupami i negocjacjami w firmach. Czy negocjacje elektroniczne mają zastosowanie w firmach przemysłowych, są standardem czy nowością? Trendy, typy, różne techniki, ciekawe przykłady z Polski i innych rynków przedstawi międzynarodowy dostawca systemów zakupowych, firma PROEBIZ w ramach targowego wydarzenia - SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ!

Już podczas zbliżających się targów SUBCONTRACTING 2023 w Poznaniu odbędzie się wystąpienie pt. "Innowacyjne podejście do negocjacji kontraktacyjnych w firmach przemysłowych", w ramach wydarzenia: SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ!  Prelekcja została przygotowana przez specjalistów z firmy PROEBIZ i nawiązywać będzie do negocjacji elektronicznych - eAukcji.

Prelegenci:

Andrzej Kulbiński

W 2007 roku rozpoczął pracę w PROEBIZ na stanowisku specjalisty ds. aukcji oraz stał się kierownikiem działu wsparcia dla klientów, gdzie w ramach programu wsparcia zajmował się najbardziej skomplikowanymi problemami eAukcyjnymi w firmach i instytucjach. Jest jednocześnie trenerem administratorów, a także najbardziej znanym szkoleniowcem systemu PROEBIZ.

Legendarny trener rozbudowanej platformy zakupowej PROEBIZ był u początków elektronizacji procesów negocjacji zakupowych. Jako specjalista od dynamicznego porównywania ofert w ciągu ostatnich 15 lat rozwiązał tysiące tematów zakupowych pod kątem ustalania strategii, przebiegu i oceny nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Godziny spędzone z kupcami można liczyć w tysiącach. Nic dziwnego, że wymyślił też własny rodzaj negocjacji elektronicznej, która nosi jego imię.

Był prelegentem na kursie semestralnym na Technicznym Uniwersytecie w Ostrawie w Czechach, gdzie wśród wielu doświadczonych kupców, dzielił się swoim doświadczeniem w elektronizacji procesów zakupowych.

Jego kreatywność przejawia się nie tylko w pracy, ale w życiu osobistym. W wolnym czasie tworzy muzykę elektroniczną, pisze ciekawe artykuły o życiu Polaka w Czechach, tworzy piękne prace z drewna i metalu.

 

Beata Gałuszka

W 2011 roku rozpoczęła pracę w PROEBIZ, gdzie została członkinią polskiego zespołu handlowego. Obecnie pracuje na stanowisku Managera na rynek polski, wdrażając rozwiązania zakupowe PROEBIZ w firmach i instytucjach. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za relacje z klientami i indywidualne podejście do nich. Wraz ze swoim zespołem bada potrzeby zakupowe klientów z przeróżnych branż, implementując produkty i usługi PROEBIZ. Czuwa nad profesjonalną obsługą kupców, dopasowując konsultacje do ich potrzeb. Stawia na kontakt osobisty.

Będąc wieloletnim pracownikiem z dużym doświadczeniem, zyskała zaufanie zarządu i uczestniczy w wielu spotkaniach biznesowych, na których omawiane są strategiczne decyzje dla firmy.

W wolnym czasie na pierwszym miejscu stawia rodzinę, następnie kino i film, podróże, piesze wędrówki, kontakt z przyrodą, słuchając przy tym dobrej muzyki.

 

PROEBIZ to zespół specjalistów, know-how oraz kilka aplikacji SW specjalizujących się w digitalizacji zamówień publicznych oraz zakupach firmowych.