Organizator:

Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe patronem SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe to inicjatywa, która powstała w 2010 roku i skupia przedsiębiorstwa z branży logistycznej i transportowej z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz dolnośląskiego.

 

Celem klastra jest integracja przedsiębiorców oraz instytucji związanych z branżą logistyczno-transportową w celu współpracy i wymiany wiedzy, co ma przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności regionu w skali kraju i na arenie międzynarodowej. Działania klastra skupiają się na tworzeniu nowych projektów inwestycyjnych, rozwijaniu infrastruktury logistycznej oraz udoskonalaniu procesów transportowych. Klastry logistyczno-transportowe to coraz bardziej popularne rozwiązanie w Polsce i na świecie, które przyczynia się do rozwoju gospodarczego regionów oraz poprawy jakości i efektywności działań w branży transportowej i logistycznej.

Więcej informacji:

www.klasterlogtrans.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.