Organizator:

Klaster Obróbki Metali patronem SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

Klaster Obróbki metali powstał z inicjatywy Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju skupiającej ponad 100 przedsiębiorstw działających w branży metalowej oraz 20 partnerów strategicznych, którymi są: uczelnie, instytucje otoczenia biznesu oraz władze samorządowe.

 

Celem Klastra Obróbki Metali jest przede wszystkim rozwijanie i wspieranie przedsiębiorczości w dziedzinie obróbki metali poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, reprezentowanie branży wobec instytucji państwowych i międzynarodowych, wspieranie projektów badawczo-rozwojowych oraz organizowanie szkoleń dla pracowników. Klaster Obróbki Metali skupia się na innowacyjnym rozwoju branży metalowej i zachęcaniu do współpracy w celu poprawy jakości produkowanych wyrobów oraz zwiększenia konkurencyjności na rynku.

Swoim członkom klaster daje możliwość ekspansji międzynarodowej i internacjonalizacji dzięki udziałowi w projektach wyłącznie dla członków Krajowych Klastrów Kluczowych.

Klaster Obróbki Metali specjalizuje się m.in. w:

  • maszynach, urządzeniach, konstrukcjach stalowych dla budownictwa
  • osprzęcie dla branży jachtowej
  • rozwiązaniach w obszarze elektromobilności
  • usługach doradczych, informatycznych i szkoleniowych wspierających branżę

Więcej informacji: www.metalklaster.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.