Organizator:

Lubuski Klaster Metalowy patronem SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

Lubuski Klaster Metalowy to inicjatywa, która skupia przedsiębiorstwa z branży metalowej z województwa lubuskiego.

Klaster działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w branży metalowej, poprzez integrację i kooperację firm, promowanie innowacyjnych rozwiązań, rozwijanie umiejętności pracowników oraz wspieranie przedsiębiorstw w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Celem klastra jest zwiększenie konkurencyjności firm i wzmocnienie pozycji województwa lubuskiego na rynku metalowym. Lubuski Klaster Metalowy oferuje swoim członkom możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, a także uczestniczenie w szkoleniach, konferencjach oraz wspólnych projektach. Klastry metalowe, takie jak Lubuski Klaster Metalowy, są ważnym elementem rozwoju branży metalowej, przyczyniając się do poprawy jakości i efektywności działań przedsiębiorstw oraz rozwijania innowacyjnych rozwiązań w branży.

Więcej informacji:

www.lubuskiklaster.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.