Organizator:

MPM Productivity Management Sp. z o.o. - poznaj partnera Targów Subcontracting

Podziel się

Wzorem lat poprzednich w gronie tegorocznych partnerów Targów Subcontracting spotkamy niezwykle ambitne i profesjonalne przedsiębiorstwa i organizacje.

MPM Productivity Management Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku od 1998 roku. Głównym obszarem specjalizacji jest łańcuch dostaw. Oferują konsultacje oraz szkolenia z zakresu zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw, wspierają wdrożenia w tych obszarach.

Osobom odpowiedzialnym za zarządzanie łańcuchem dostaw proponowane są oparte na doświadczeniach, umożliwiające koncentrację na osiąganiu kluczowych celów sposoby rozwiązania ich codziennych kłopotów. Wspiera się menadżerów SCM w odzyskaniu kontroli nad łańcuchem dostaw. Natomiast specjalistom pracującym w łańcuchu dostaw oferuje się rozwój zawodowych kompetencji, by mogli usprawniać procesy, którymi na co dzień się zajmują w swoich przedsiębiorstwach.

W szeregach konsultantów MPM znajdują się wyłącznie praktycy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w branży szkoleniowej, ale przede wszystkim z doświadczeniem uzyskanym w firmach produkcyjnych, gdzie byli odpowiedzialni za procesy związane z łańcuchem dostaw.

Na przestrzeni ponad 25-letniej działalności, w wyniku zmieniających się potrzeb Klientów i prób rozwiązania problemów ich codziennej pracy, produkty MPM ewoluowały. Cały czas firma czerpie jednak siłę i inspirację z kontaktu z Klientami podczas wdrożeń, na szkoleniach, seminariach, spotkaniach w firmach.

Targi Subcontracting mają tę niesamowitą przyjemność, że organizują swoje wydarzenie właśnie przy współudziale MPM Productivity Management Sp. z o.o.

Przekonaj się o ich niesamowitym oddziaływaniu na  przedsiębiorstwo, które wezmą pod swoje skrzydła. A będzie to możliwe już w dniach 4-7 czerwca podczas Subcontracting.

Szczególnej uwadze polecamy dzień 6 czerwca, wtedy to przedstawiciele MPM spotkają się z uczestnikami wydarzenia dwukrotnie na sali targowej: Zbigniew Sobkiewicz zaprasza do dyskusji poświęconej kontroli nad zapasami, a Małgorzata Sobczyk, do poznania historii o ryzyku podwykonawcy zawoalowanym w sukces sprzedaży.

Odzyskać kontrolę nad zapasami

Zbigniew Sobkiewicz - CPIM, DDLP, Jonah® - Consulting Director MPM Productivity Management

W przypadku większości firm produkcyjnych zapasy magazynowe są o 20 do 30% zawyżone. Wiąże się to ze złą strukturą zapasów: brakuje tego co niezbędne, a za duże są zapasy rzeczy zbędnych. Źródłową przyczyną są chroniczne problemy zarządzania stanami magazynowymi, takie jak błędy procesowe, luki kompetencyjne osób odpowiedzialnych oraz wpływających na zapasy, źle skonfigurowane i utrzymywane systemy informatyczne klasy ERP. W przykładzie średniej wielkości firmy produkcyjnej uczestnicy będą mogli prześledzić:

  • Jak ocenić zdrowie zapasów oraz potencjał ich redukcji
  • Dlaczego błędy procesowe, luki kompetencyjne i zła konfiguracja ERP prowadzi do budowania nadmiernych zapasów
  • Jakie są pierwsze kroki uzdrowienia struktury zapasów: znacznego ich obniżenia przy jednoczesnej poprawie ich dostępności

Gdy zachodni zleceniodawca straszy oligarchą ze wschodu. Ryzyko podwykonawcy zawoalowane w sukces sprzedaży

Małgorzata Sobczyk - MPM Productivity Management Consultant / CFO Business Partner

  • Jak wygląda zmaterializowane ryzyko podwykonawcy zawoalowane w sukces sprzedaży
  • Ile znaczy etyka pracy i współpracy podwykonawcy przy realizacji ryzykownego projektu
  • Jak zbudować współpracujący i zaangażowany zespół realizując problematyczny projekt kilkaset-tonowej konstrukcji stalowej, będąc zwykłą finansistką w butach roboczych i kasku, zamiast w szpilkach i kostiumie.

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z przedstawicielami MPM Productivity Management Sp. z o.o.

To będzie wyjątkowo owocny czas!

 

 

Bilety Lista wystawców