Organizator:

Ogień bez ram, SPARTHERM bez granic

Podziel się

SPARTHERM – to synonim tego co nowoczesne w zakresie materiałów, technologii i designu świata kominków. Dla wielu nazwa ta nierozłącznie wiąże się z założycielem firmy panem G.M Rokossa, który zrewolucjonizował rynek kominkowy wprowadzając w miejsce dotychczasowych żeliwnych wkładów grzewczych, paleniska z wysokiej jakości stali wyłożonych wykładziną szamotową. Wprowadzenie nowej technologii pozwoliło w krótkim czasie opracować kilkaset różnych rozwiązań o bardzo dobrych parametrach technicznych oraz znaleźć się w ścisłej czołówce. Aktualnie firma eksportuje swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów niezmiennie pozostając liderem w tej branży. Dynamikę rozwoju firmy oraz jej potencjał twórczy łatwo prześledzić po wciąż powstających nowych inwestycjach. Kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych hal w Melle i w Strzelcach Krajeńskich z najnowszym parkiem maszynowym i technologicznym nawet na „ludziach z branży” robi wrażenie.

Otwarte w czerwcu 2011 roku Centrum w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko budynek na miarę XXI wieku ale przede wszystkim nowoczesna ekspozycja z olbrzymim zapleczem szkoleniowym. Warto również wspomnieć, że Spartherm to jedyna zagraniczna firma kominkowa, która tyle zainwestowała w rynek polski (zakład w Strzelcach Krajeńskich zatrudnia ponad 300 osób) i nadal planuje nowe inwestycje na tym rynku.

Centrum Kominkowe w Krakowie to jeden z największych salonów kominkowych w Polsce. Na powierzchni około 500 metrów kwadratowych króluje światło i przestrzeń. Prezentowana ekspozycja może zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów. Stanowi ona przemyślaną całość a jednocześnie została zaplanowana w taki sposób, by prowadzić klienta i odkrywać przed nim coraz to nowe możliwości i rozwiązania aranżacyjne, jakie dają wkłady firmy SPARTHERM.

Koniecznie spotkaj się ze SPARTHERM podczas Subcontracting i omówcie wspólne, biznesowe plany na przyszłość.