Organizator:

PGNiG Technologie S.A. Grupa Orlen - wystawcą na targach SUBCONTRACTING 2023!

Podziel się

PGNiG Technologie S.A. Grupa Orlen jest spółką inżynieryjną, która zajmuje się projektowaniem i budową obiektów przemysłu naftowego i gazowniczego, a także projektowaniem i produkcją konstrukcji onshore i offshore oraz urządzeń dla branży oil&gas. Pracuje także nad rozwiązaniami dotyczącymi korzystania z energii wodorowej. Aby bliżej zapoznać się z ofertą firmy, warto pojawić się w Poznaniu na targach SUBCONTRACTING 2023.

 

Spółka jest wiarygodnym wykonawcą w zakresie budowy i produkcji infrastruktury górniczej. Specjalizuje się w zakresie usług: projektowania, budowy, uruchomienia i eksploatacja kopalń ropy naftowej i gazu ziemnego, podziemnych magazynów gazu, tłoczni gazu oraz rurociągów przesyłowych. Zajmuje się produkcją urządzeń do odwiertów powierzchniowych i urządzeń ciśnieniowych oraz świadczy usługi obróbki metali.

Misją firmy jest ułatwianie przedsiębiorcom oraz mieszkańcom dostępu do zasobów ropy naftowej, gazu ziemnego oraz do energii z zielonych źródeł w poszanowaniu środowiska naturalnego.

PGNiG Technologie S.A. Grupa Orlen wykonuje zlecenia dla top firm w Polsce, w Norwegii, a także w Ukrainie.

Wysokokwalifikowana kadra oraz nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiają realizację inwestycji zgodnie z najwyższymi standardami. Spółka posiada prestiżową licencję American Petroleum Institute.

 

Więcej informacji na stronie www: https://www.technologiepgnig.pl/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.