Organizator:

PGNiG Technologie SA wystawcą targów Subcontracting 2024!

Podziel się

PGNiG Technologie SA produkuje sprzęt do powierzchniowego wyposażenia odwiertów i urządzenia ciśnieniowe oraz świadczy usługi obróbki maszynowej metali. Z przedstawicielami firmy będzie można porozmawiać na stoisku w ramach targów Subcontracting, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 w Poznaniu.

 

Oddział Produkcji Infrastruktury Górniczej PGNiG Technologie SA jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy, w którym pracują wysoko wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy, precyzyjnie realizujący najtrudniejsze zlecenia Klientów. Firma posiada certyfikat API Spec. Q1 i API Spec 6A (American Petroleum Institute).

Zobacz video:

 

Możliwości PGNiG Technologie SA:

- Obróbka skrawaniem

- Toczenie

- Frezowanie

- Szlifowanie

- Wiercenie

- Różne metody spawania

- Obróbka cieplna

- Malowanie

- Cięcie gazowe oraz plazmowe

- Pokrywanie galwaniczne

- Kontrola jakości

- Inżynieria projektowa

 

Wśród świadczonych przez PGNiG Technologie SA usług w ramach produkcji i obróbki, jej specjaliści pracują z materiałami takimi jak stal czarna, stal chromo-niklowa, materiały Inconel oraz Duplex oraz inne. Firma wykonuje detale z materiału własnego lub powierzonego, oferuje pomoc na etapie projektowania, obróbki, a także wykonania stosownej dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej.

 

 

Więcej: https://www.technologiepgnig.pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.