Organizator:

Przemysłowe Biuro Matrymonialne – znajdź swojego idealnego podwykonawcę

Podziel się

Kolejna edycja Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 31.08-3.09.2021r. Ich nieodłączną częścią są od kilku lat spotkania matchmakingowe Subcontracting Meetings, które pozwalają na skojarzenie oferty i potrzeby kolejnych firm i ich przedstawicieli. Spotkania te niezmiennie cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Tylko w 2019 roku odbyły się 353 spotkania 138 uczestników, którzy przyjechali aż z 14 krajów.

Efektywność spotkań kooperacyjnych, które organizujemy wynika z następujących kwestii:

Jasne sytuacje „bez kota w worku”

Zaaranżowanie spotkania dwóch „pasujących” do siebie przedsiębiorców jest możliwe dzięki wcześniejszej rejestracji na spotkania. Konieczne jest wówczas sprecyzowanie swojej branży oraz opisanie prezentowanej oferty. Warto również określić, czego kupiec oczekuje od potencjalnego podwykonawcy, którego szuka. Daje to możliwość dużo bardziej precyzyjnego i dokładnego filtrowania założonych profili w wyszukiwarce i jeszcze lepsze dopasowanie do siebie kupca i podwykonawcy.

Najważniejsze jest dobre, pierwsze wrażenie

Podobno pierwsze 3 sekundy są decydujące, jeśli chodzi o wyrobienie sobie opinii na czyjś temat. Z tego właśnie powodu zwracamy tak dużą uwagę na wygląd zewnętrzny. Podstawą wizerunku firmy w tym przypadku jest profesjonalna wizytówka. Opis firmy w naszym systemie potrzebny jest w dwóch miejscach – jako informacja o firmie oraz jako profil kooperacyjny.

Tytuł profilu kooperacyjnego pojawia się zaraz obok nazwy firmy, co bezpośrednio wpływa na skuteczność doboru potencjalnych partnerów.

Czas to pieniądz – stawiamy tylko na efektywne spotkania

Platforma matchmakingowa, na której można dokonać rejestracji, umożliwia wysłanie zaproszenia zarówno klienta do podwykonawcy, jak i podwykonawcy do klienta. Aby spotkania trafiły do harmonogramu należy wszystkie zaakceptować. Poza tym warto zachować wszystkie standardy kultury biznesowej i poinformować osobę, która wystosowała zaproszenie, o jego przyjęciu lub też odrzuceniu.

Elastyczność, terminowość i dokładność

Spotkania odbędą się w dniach 1-3.09.2021 r., w godzinach 11:00-16:00. Codziennie odbędzie się dziesięć półgodzinnych setów, które będą przeznaczone na rozmowy. Aby zachować porządek, sugerowana ilość spotkań dziennie to nie więcej niż 9. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania grafiku, w razie kolidowania jakichkolwiek terminów poszczególnych osób.

Stoliczku, nakryj się!

Zwiedzanie targowej ekspozycji daje szybki przegląd ofert. Czasem jednak możemy przeoczyć interesujących kontrahentów.  W przypadku umawianych spotkań możemy dokonać przeglądu jeszcze przed targami i precyzyjnie wybrać partnerów do rozmowy. Podczas targów możliwość rozmowy w cichych, komfortowych warunkach sprawia, że często już podczas pierwszego spotkania dochodzi do  analizy warunków współpracy i wstępnych negocjacji.

Mamy swoje KNOW HOW

Tylko w zeszłym roku odbyły się 353 spotkania 138 uczestników, którzy przyjechali aż z 14 krajów. Nasze wydarzenie docenione zostało przez portale branżowe i licznych wystawców, którzy z roku na rok, coraz chętniej biorą w nim udział. Liczba uczestników systematycznie rośnie i jesteśmy przekonani, że mamy na to sposób!

Bezpiecznie i na czasie

To będzie wyjątkowa edycja. Jesteśmy w pełni przygotowani, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości. Stawiamy na bezpieczeństwo i komfort wszystkich, również zagranicznych uczestników i dlatego rozszerzamy formułę o spotkania online.
Nowością ostatniego dnia będzie BUSINES MIXER – krótkie 10-15 minutowe spotkania.

 

Już teraz zarejestruj się, bądź widoczny na platformie b2match i poznaj nowych kontrahentów.

W razie pytań związanych z SUBCONTRACTING MEETINGS, prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunem wydarzenia:

 

Barbara Kamińska

Koordynator Spotkań Kooperacyjnych

+48 / 61 869 22 42,  691 031 381, e-mail: barbara.kaminska

https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io

www.subcontracting.pl