Organizator:

REMSOD - dołącza do Targów Subcontracting

Podziel się

REMSOD - to produkty i usługi przemysłowe dla kluczowych gałęzi przemysłu, realizowane zgodnie z oczekiwaniami klientów, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

REMSOD to nowoczesny zakład świadczący usługi w zakresie obróbki mechanicznej, produkcji konstrukcji stalowych wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz remontów instalacji przemysłowych.  Gwarantują profesjonalne usługi dla przemysłu metalowego znajdując równowagę między terminowością, wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Remsod rozpoczęło działalność w 2001 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem, prefabrykacji konstrukcji stalowych jak również malowania zgodnie z normą Norsok M 501.


Działania od zawsze związane były z wdrażaniem nowych technologii, zdobywaniem certyfikatów i uprawnień, a przede wszystkim zaufania klientów.

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ

Łączą wiedzę i doświadczenie wieloletnich pracowników z kreatywnością i entuzjazmem młodych osób rozpoczynających karierę w firmie.

Osobom zatrudnionym w Remsod stwarza się możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji organizując szkolenia na terenie firmy oraz wyjazdy na kursy i wydarzenia branżowe.


BOGATE PORTFOLIO

Dzięki zapytaniom napływającym z całego świata mają możliwość działania dla wielu gałęzi przemysłu w projektach o różnorodnym charakterze, począwszy od jednostkowych wykonań dla niewielkich odbiorców aż do udziału w wielkich instalacjach na platformach wiertniczych.

Bilety Lista wystawców