Organizator:

SAC ltd wystawcą targów SUBCONTRACTING 2023!

Podziel się

SAC ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji mechanicznej, zaopatruje szeroką gamę branż: motoryzacyjną, elektroniczną, meblarską, telekomunikacyjną, przemysł ogólny. Produkty firmy można znaleźć na całym świecie – a oddziały w Chinach, Szwecji, na Węgrzech, w Polsce, Słowacji i Czechach. Aby móc zapoznać się z ofertą SAC - zapraszamy do Poznania na targi Subcontracting 2023!

SAC – wiarygodny partner w optymalizacji kosztów.

SAC jest profesjonalnym producentem komponentów i części montażowych dla wymagających globalnych klientów. Firma specjalizuje się w produkcji wyspecjalizowanych komponentów mechanicznych oraz części na zamówienie. Obszary produkcji to: toczenie, odlewnictwo, kucie na zimno i ciepło oraz tłoczenie. W ramach linii produkcyjnych firma oferuje także: montaż, lutowanie oraz spawanie bardziej złożonych części.

 

 

 

 

Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym klientów, firma posiada certyfikaty: ISO 9001, ISO 14001 oraz IATF 16949. Ponadto działa według standardów ROHS, REACH i IMDS.

 

Więcej o firmie: https://sacltd.com/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.