Organizator:

SI METAL BYTÓW - wystawcą targów Subcontracting 2023!

Podziel się

Firma METAL specjalizuje się w cięciu laserem, gięciu, toczeniu, frezowaniu, spawaniu oraz wielu innych usługach z zakresu obróbki metalu. Firma gwarantuje powtarzalność wykonywanych elementów, zarówno tych standardowych, jak i wykonywanych według specjalnego projektu Klienta. Podczas targów Subcontracting 2023 będzie można zapoznać się z szerokimi możliwościami firmy.

POSTAW NA JAKOŚĆ - POSTAW NA METAL

Firma poważnie traktuje temat jakości wyrobów i poziomu świadczonych usług. Ciągłe doskonalenie jakości jest podstawą działalności firmy METAL! W 2009 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001. W czerwcu 2016 otrzymała certyfikat ISO 9001:2008.

Firma METAL posiada certyfikat spawalniczy EN 15085-2, EN ISO 3834-2 TÜV SÜD. W 2023 roku uzyskała certyfikat EN-1090-1, który odnosi się do produkcji wyrobów budowlanych, stalowych i aluminiowych elementów konstrukcyjnych.

 

 

PROFESJONALNA OBRÓBKA METALU

Firma METAL oferuje jedne z najpopularniejszych rozwiązań i technologii obróbki przemysłowej. Posiada maszyny wiodących producentów na świecie, co umożliwia pełną współpracę nawet z najbardziej wymagającymi Klientami. Wśród wykonywanych nas usług znajduje się: cięcie laserem, gięcie, toczenie, frezowanie, spawanie i wiele innych. Firma gwarantuje powtarzalność wykonywanych elementów, zarówno tych standardowych, jak i wykonywanych według specjalnego projektu Klienta. Zaplecze oraz park maszynowy pozwala firmie METAL na wykonywanie zarówno najmniejszych detali, jak i wielkogabarytowych elementów.

 

Od marca 2023 r. firma METAL została członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Więcej o firmie: https://simetal.pl/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.