Organizator:

SIM Gdynia - komponenty mechaniczne dla przemysłu - wystawcą na targach Subcontracting 2023

Podziel się

SIM Gdynia istnieje od 1978 roku. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości komponentów mechanicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu.

 

SIM Gdynia zajmuje się obróbką stopów metali i tworzyw sztucznych według dokumentacji dostarczonej przez klienta. Stosuje komputerowy zintegrowany system projektowania i wytwarzania CAD/CAM/CAE. Około 3/4 całej produkcji eksportowany jest do klientów o światowej renomie na zachodzie Europy, w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Dla firmy ważna jest polityka jakości - posiada certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

Obecnie firma może pochwalić się najwyższym poziomem technologicznym, serwisowym i organizacyjnym w branży. SIM Gdynia to ponad 220 osób, w tym 25 inżynierów i 15 osób w Dziale Jakości. Posiada ponad 100 nowoczesnych obrabiarek i urządzeń pomiarowych wiodących marek (Makino, Mori Seiki, Okuma, Brother, Star, Fanuc, Miyano, Doosan, Kitamura, Enshu, Mitutoyo), w tym nowe tokarki i centra obróbcze CNC w pełni zrobotyzowane.

Więcej szczegółów: http://www.simgdynia.eu/ 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.