Organizator:

SPRZEDAŻ W B2B: WYBIERZ ON-LINE I ZWERYFIKUJ OSOBIŚCIE

15.04.2019 12:00:00

Podziel się

Specjaliści zajmujący się analizą procesu decyzyjnego klienta przytaczają wyniki badań, z których wynika, że w relacjach B2B aż 70% wiedzy o produkcie/ usłudze połowa klientów zdobywa w internecie. Czy to jednak jest odpowiednie źródło budowania długofalowej relacji biznesowej w sektorze przemysłowym?

Obecnie łatwy dostęp do internetu stwarza warunki i przesłanki powstawania nowoczesnej bazy kooperacyjnej i możliwości szerokiego doboru partnerów kooperacyjnych. Aby doszło do finalizacji umowy i ostatecznego wyboru kooperanta, potrzebna jest jeszcze weryfikacja informacji z rzeczywistością. Taką szansę dają spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings, które odbywają się w ramach bloku targów przemysłowych ITM Polska, Subcontracting, Modernlog i 3D Solutions (4-7.06.2019, Poznań).  Drugiego i trzeciego dnia strony biorące udział w Subcontracting Meetings (5-6 czerwca br.) mają szansę spotkać się bezpośrednio i na podstawie rozmów dokonać  wyboru partnerów biznesowych pod kątem własnych oczekiwań.

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie dla podwykonawców przemysłowych z kraju i zagranicy. Ich rolą jest pokazanie potencjału firm działających w przemyśle oraz łączenie zleceniodawców i wykonawców z różnych sektorów gospodarczych. Najważniejsze obszary tematyczne to przetwórstwo: metali,   tworzyw sztucznych, gumy, kompozytów, drewna, jak również elektronika, elektrotechnika oraz usługi dla przemysłu. Kluczowym elementem targów Subcontracting są właśnie międzynarodowe dwudniowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings. Zachęcamy firmy z branży przemysłowej do uczestnictwa (5-6.06.2019) - https://subcontracting-meetings-2019.b2match.io.

Uczestniczka zeszłorocznej edycji spotkań SUBCONTRACTING MEETINGS,  Joanna Aleksandrowicz z Ruuki Polska tak podsumowała swoje doświadczenia:

Internet to nie wszystko - Joanna Aleksandrowicz, Ruuki Polska

"Internet nie zawsze w stu procentach przedstawia co dany kooperant chce nam zaproponować. Czasem są to przekłamania, a czasem niedomówienia. SUBCONTRACTING daje nam możliwość spotkania się twarzą w twarz z daną firmą, przedyskutowanie kwestii, które nas interesują i zapoznania się z ludźmi”

Dlatego właśnie warto najpierw sprawdzić firmę on-line, a później osobiście przekonać się, czy partner biznesowy nam odpowiada i jak się mają internetowe wyobrażenia do realizacji naszego projektu z faktycznymi możliwościami kontrahenta.

Serdecznie zapraszamy do Poznania w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na blok targów przemysłowych: ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions i Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

SUBCONTRACTING MEETINGS - konkretne rozmowy B2B