Organizator:

Stal Impex - producent rur, profili i konstrukcji stalowych - wystawcą na targach SUBCONTRACTING 2023!

Podziel się

Stal Impex to firma, specjalizująca się w wytwarzaniu wysokoprzetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników. Produkuje rury oraz profile stalowe – zgrzewane, także w wersji ocynkowanej, oraz tunele foliowe (profesjonalne i hobbystyczne), namioty garażowe, bramy i ogrodzenia, wykonane metodą bezspawową. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już w dniach 30.05 - 2.06.2023 podczas tegorocznej edycji targów SUBCONTRACTING w Poznaniu.

 

STAL IMPEX Sp. z o.o. jest jednym z czołowych europejskich producentów rur i profili stalowych o grubości od 0,5 do 5,0mm ze stali węglowej, ocynkowanej i stali o podwyższonej wytrzymałości, a także profili otwartych. Firma posiada sześć linii technologicznych do produkcji rur i profili, maszynę do produkcji profili otwartych, agregat cięcia wzdłużnego oraz dwie linie do cięcia rur, co umożliwia produkcję szerokiego asortymentu wyrobów i szybką realizację zamówień. STAL IMPEX Sp. z o. o. świadczy usługi: cięcia kręgów stalowych na taśmy oraz cięcia rur i profili stalowych. Ponadto firma produkuje rury i profile stalowe z usuniętą wypływką wewnętrzną, które są wykorzystywane do produkcji sklepowych i biurowych mebli ergonomicznych.

Rury, profile i kształtowniki

Jako producent rur stalowych, firma posiada pięć linii technologicznych do wytwarzania rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego. Innowacyjny sprzęt umożliwia produkcję szerokiego asortymentu wyrobów i szybką realizację zamówień.

 

Usługi formowania stali

Usługi obróbki rur oferowane przez Stal Impex to między innymi cięcie, gięcie, obróbka końcówek rur, obróbka stali CNC oraz mufowanie. Są to dodatkowe usługi wykonywane przez firmę, której podstawową działalność stanowi produkcja rur i profili stalowych oraz elementów złącznych.

 

Cięcie rur, profili i kształtowników

Od ponad dwóch dekad firma Stal Impex dostarcza usługi związane z obróbką stali. Przez ten czas spółka zdobyła cenne doświadczenie, a także znacząco rozbudowała park maszyn. 

 

Więcej informacji na stronie www: https://www.stalimpex.eu/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.