Organizator:

TADEX CNC wystawcą na targach Subcontracting 2023

Podziel się

Tadex CNC jest firmą opartą na kilkudziesięcioletniej tradycji rodzinnej, posiada długoletnią praktykę w produkcji półwyrobów i wyrobów gotowych metodą obróbki skrawaniem w technologii CNC. Z produktami i ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów SUBCONTRACTING 2023, które odbędą się w dniach 30.05-2.06 w Poznaniu w ramach bloku targów przemysłowych ITM Industry Europe.

 

TADEX CNC produkuje wyroby  na zlecenie, na zasadzie wyłączności  według powierzonej  lub przygotowanej przez TADEX  dokumentacji. Przedsiębiorstwo skupia się na produkcji skomplikowanych detali z prętów okrągłych, sześciokątnych i kwadratowych, których średnica, bądź przekątna wynosi maksymalnie 150mm. Maksymalna długość detali wykonywanych na centrach tokarskich wynosi 250mm. W firmie wykonywane są również elementy na centrach frezerskich gdzie przestrzeń obróbcza wynosi max. 750/400/450mm. Produkcja detali odbywa się z materiałów takich jak: stal węglowa, mosiądz, aluminium, stal nierdzewna, POM.

 

TADEX jest dostawcą elementów dla klientów z takich branż jak: motoryzacja, artykuły gospodarstwa domowego, hydraulika siłowa, wentylacja i klimatyzacja ,medycyna i rehabilitacja. Obecnie firma jest w posiadaniu 28 obrabiarek CNC, posiada również własne laboratorium pomiarowe, dzięki czemu może spełnić wysokie wymagania klientów.  Wysoce wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna aparatura pomiarowa pozwala na utrzymywanie wysokich standardów jakościowych. Firma stawia na ciągłe udoskonalanie systemu zarządzania jakością. Wyrazem tych działań jest certyfikat potwierdzający, że system jakości w Tadex jest zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Często detale, które są produkowane przez TADEX wymagają uzyskania odpowiedniej chropowatości powierzchni, a dodatkowo muszą być wolne od ostrych krawędzi - firma posiada w  parku maszynowym urządzenia służące do obróbki wibrościernej, umożliwiające obróbkę mechaniczną powierzchni wykonywanych elementów.

 

Więcej o firmie: https://tadex.com.pl/

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.