Organizator:

Tech-Project wystawcą na targach SUBCONTRACTING 2023

Podziel się

Firma Tech-Project od początku istnienia jest aktywna w przemyśle maszynowym, elektrotechnicznym i transportowym. Działalność spółki ukierunkowana jest na współpracę z renomowanymi producentami maszyn i urządzeń z Niemiec, Szwajcarii oraz lokalnymi klientami i kooperantami z Polski. Firma oferuje precyzyjne części toczone, frezowane i spawane, skupia się przede wszystkim na obróbce stali nierdzewnej oraz aluminium, ale także stali czarnej, mosiądzu i tworzyw sztucznych.

 

Dzięki sieci sprawdzonych poddostawców zamówienia realizowane są kompleksowo łącznie z obróbką cieplną, szlifowaniem oraz powłokami galwanicznymi i lakierowaniem mokrym i proszkowym. Zastosowanie najnowocześniejszych osiągnięć techniki w zakresie obróbki metali gwarantuje wysoką wydajność produkcji, najwyższą jakość, krótkie terminy dostawy oraz korzystne warunki cenowe.

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z wymagającymi klientami, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Tech-Project wypracował własny sprawny system zapewniania jakości, który został w roku 2018 certyfikowany jako spełniający również wymagania normy ISO 9001:2015 (audytowany przez prestiżową jednostkę Dekra).

 

Klienci Tech-Project produkują specjalistyczne urządzenia elektrotechniczne i elektroniczne, oraz maszyny przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu z klientami o wysokich wymaganiach – firma Tech-Project wypracowała rozwiązania organizacyjne spełniające ich wymagania, zarówno jakościowe oraz terminowe. Działa przede wszystkim  w zakresie produkcji mało-, średnio oraz wielkoseryjnej w partiach od 5 do 2.000 szt.

 

Więcej: https://www.tech-project.eu/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.