Organizator:

Technology Applied wystawcą targów Subcontracting 2024!

Podziel się

Technology Applied to zaawansowana przemysłowa drukarnia 3D, wyspecjalizowana w produkowaniu części na zamówienie, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klienta. Kompetencje obejmują szeroką gamę technologii, tj: SLS, MJF, DLP, SLA i FDM, które są łączone, aby dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. Z ofertą firmy Technology Applied będzie można zapoznać się w Poznaniu podczas targów Subcontracting, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024.

Technology Applied to zaufany dostawca części dla przemysłu, pionier w swoim sektorze - jako jedyna firma w tej części Europy posiada profesjonalny system do wytrawiania detali, dzięki czemu może wykreować produkty o jakości, która przewyższa wszystko, co dotychczas było dostępne na rynku. Firma dostarcza części liderom przemysłowych branż, takich jak:
  • automotive,
  • lotnictwo,
  • medycyna,
  • budowa maszyn i urządzeń.

 

Co wyróżnia Technology Applied?

 

 

Więcej o firmie: https://ta.parts/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.