Organizator:

To ostatnia szansa na stoisko na targach Subcontracting

Podziel się

Termin zgłoszeń na Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING mija już 29 kwietnia. To ostatnia szansa na wykupienie powierzchni wystawienniczej w ramach tego wydarzenia.

Tylko do 29 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia na Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Nie czekaj do ostatniej chwili, zapytaj o ofertę już dziś! 

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Do grona wystawców targów SUBCONTRACTING zapraszamy firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach zapraszamy również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

DLACZEGO WARTO? 

  • Targi SUBCONTRACTING to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty w gronie profesjonalistów.
  • Korzystając z SUBCONTRACTING MEETINGS poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych i zdobędziesz nowe zlecenia lub poznasz rzetelnych podwykonawców. 
  • Na SUBCONTRACTING spotykają się  zleceniodawcy przemysłowi i podwykonawcy z wielu branż. 
  • Dzięki obecności targów Subcontracting w bloku tarów ITM Industry Europe, ekspozycję zwiedzają zarówno logistycy, odlewnicy, jak i przedstawiciele branży przemysłowej. 

Specjalista ds. Kontaktu z Wystawcami

Marta Michalak