Organizator:

W środę ruszają spotkania Subcontracting Meetings ONLINE

Podziel się

Ostatnia szansa, by zarejestrować się do udziału w spotkaniach kooperacyjnych Subcontracting Meetings, które odbędą się ONLINE od 4 do 6 listopada. Rejestracja będzie możliwa do ostatniej chwili, jednak warto wcześniej wprowadzić informacje o swoim potencjale produkcyjnym lub specyfice produkcji zlecanej podwykonawcom. Zwiększy to szanse na znalezienie partnera do współpracy.

Do udziału w spotkaniach kooperacyjnych zgłosiło się już prawie 90 osób z 12 krajów, ale zgłoszeń nieustannie przybywa. Największą grupę stanowią polscy przedsiębiorcy, ale wśród zgłoszonych uczestników Subcontracting Meetings są także przedstawiciele firm z Białorusi, Bułgarii, Chin, Czech, Francji, Indii, Włoch, Litwy, Polski, Hiszpanii, Szwecji i Ukrainy. Rozesłali oni do siebie ponad 250 zaproszeń na indywidualne rozmowy.

Spotkania działają dwutorowo. Umożliwiają rozmowę dostawców usług podwykonawczych oraz zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji. Wydarzenie to umożliwia porównanie wielu ofert podwykonawców oraz znalezienie nowych, potencjalnych klientów.

Udział w spotkaniach Subcontracting Meetings nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania. Wystarczy do tego komputer ze sprawną kamerką i mikrofonem, oraz najlepiej przeglądarka Chrome. Wcześniej należy zwięźle sprecyzować swoją branżę oraz opisać prezentowaną ofertę. Warto również określić, czego kupiec oczekuje od potencjalnego podwykonawcy, którego szuka. Daje to możliwość dużo bardziej precyzyjnego i dokładnego filtrowania założonych profili w wyszukiwarce i jeszcze lepsze dopasowanie do siebie kupca i podwykonawcy.

Subcontracting Meetings w telegraficznym skrócie:

  • bezpośrednie 30 min. rozmowy B2B ONLINE:  dostawca-zleceniodawca
  • BUSINESS MIXER – krótkie 10-15 minutowe spotkania online
  • wstępna selekcja– klasyfikacja firm pod względem branży, oferty, zapotrzebowania
  • przegląd aktualnie działających poddostawców przemysłowych – oferty kooperacyjne,
  • efektywna metoda nawiązywania kontaktów pomiędzy dostawcami usług podwykonawczych a zleceniodawcami poszukującymi outsourcingu dla części swojej produkcji,
  • głównie z branży obróbki metali, ale również usług dla przemysłu, B+R czy dostawców maszyn, narzędzi i technologii.

Subcontracting Meetings to cykliczne wydarzenie, które odbywa się co roku podczas Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną i wprowadzone obostrzenia spotkania kooperacyjne odbędą się wyłącznie w wersji online.

Zapraszamy do promocji firmy: https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/marketplace

Rejestracja: https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/signup

Poradnik, jak się zarejestrować: https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-4631