Organizator:

Wystąpienia Klastra Obróbki Metali podczas targów SUBCONTRACTING i ITM Industry Europe 2023

Podziel się

Klaster Obróbki Metali - Krajowy Klaster Kluczowy, podczas bloku najważniejszych targów przemysłowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej - ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog i BHP 2023 przygotował wystąpienia, które mają na celu łączenie potencjałów, wymianę doświadczeń, generowanie synergii oraz wzmacnia przewagi konkurencyjnej firm z branży przemysłowej.

 

 

Już 30 maja 2023 w godz. 10.00 - 11.00, w ramach kongresu INDUSTRY NEXT na scenie głównej w pawilonie 5 eksperci reprezentujący Klaster Obróbki Metali wezmą udział w panelu dyskusyjnym pt. "CYFRYZACJA, INTERNACJONALIZACJA - IMPULSY ROZWOJU PRZEMYSŁU WYTWÓRCZEGO".

W programie przewidziano dyskusję o ścieżkach budowania czynników konkurencyjności polskiego przemysłu maszynowego, modele i kierunki eksportu, poruszone zostaną kwestie automatyzacji i cyfryzacji procesów czy budowanie produktywności wytwarzania.

Panel dyskusyjny:

Moderator:

Sebastian Rynkiewicz – Prezes Zarządu Klastra Obróbki Metali  

Uczestnicy:

Marek Jarosz - Prezes PLM Expert Sp. z o.o.

Janusz Poulakowski – Dyrektor Operacyjny Klastra Obróbki Metali

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości

 

Z kolei 1 czerwca o godz. 13.00 - 13.50, w ramach SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ! na Scenie Trendów Dla Przemysłu w pawilonie 5A, Klaster Obróbki Metali - Krajowy Klaster Kluczowy przygotował cykl wystąpień pt. Strefa Technologii.

Prelegenci:

  • „Wyzwania konstruktorów w aspekcie zmian technologii branży metalowej” - Marek Karabowicz, Neotech Sp. z o.o.
  • „Cyfrowy bliźniak w procesie budowania aplikacji zrobotyzowanych” - Błażej Wojtyła, SOLIDEXPERT Sp. z o.o.
  • „Wzrost produktywności poprzez automatyzację i robotyzację procesów” - Marek Szkiłądź, Marcin Halicki, JAZON Sp. z o.o.
  • „Systemy wspomagania produkcji w automatach wzdłużnych Hanwha” - Paweł Kowacki MTI Sp. z o.o.

     

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.

SUBCONTRACTING program ITM Industry Europe program KUP BILET NA TARGI