Organizator:

Odbierz bezpłatne zaproszenie

Podziel się

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów.

 

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Zakres tematyczny targów SUBCONTRACTING jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. PRZETWÓRSTWO METALI, TWORZYW SZTUCZNYCH, GUMY I KOMPOZYTOW czy DREWNA. Pełen zakres dostępny jest tutaj

 

SPOTKANIA KONTRAKTACYJNE SUBCONTRACTING MEETINGS 

 • Wydarzenie skupia się na kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 
 • Do planowania SUBCONTRACTING MEETINGS służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi ofertami, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania. SUBCONTRACTING MEETINS odbywają się w specjalnie zaaranżowanej w tym celu strefie w ramach ekspozycji targowej od 30.05 do 2.06.2023 r. 

DLA KOGO? 

Do grona wystawców targów SUBCONTRACTING zapraszamy firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach zapraszamy również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

DLACZEGO WARTO? 

 • Targi SUBCONTRACTING to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty w gronie profesjonalistów.
 • Korzystając z SUBCONTRACTING MEETINGS poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych i zdobędziesz nowe zlecenia lub poznasz rzetelnych podwykonawców. 
 • Na SUBCONTRACTING spotykają się  zleceniodawcy przemysłowi i podwykonawcy z wielu branż. 
 • Dzięki obecności targów Subcontracting w bloku tarów ITM Industry Europe, ekspozycję zwiedzają zarówno logistycy, odlewnicy, jak i przedstawiciele branży przemysłowej. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Barbara Kamińska
Natalia Nowaczyk
Natalia Nowaczyk

 

Już podczas nadchodzącej edycji targów SUBCONTRACTING 2023 mocno wybrzmi temat usprawniania łańcuchów dostaw w obszarze planowania sprzedaży, operacji i produkcji.

 

SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ! - to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

 

W bloku programowym Targów poruszone zostaną m.in. tematy: 

 • "Subcontracting w ciekawych czasach. In God we trust, all others must bring data” - Aleksander Okraska, MPM Productivity Management Sp. z o.o. - skupi się na rozwiązywaniu problemów związanych z kosztami – wyceny swojej oferty jako dostawca/subcontractor; wyceny /oceny ryzyk jako zlecający;

 •  „Gdy brakuje tego, co potrzebne i za dużo tego, co zbędne. Nowa metoda zarzadzania zapasami - Demand Driven Materials Requirement Planning” - Tomasz Sokołowski, MPM Productivity Management Sp. z o.o. - w wystąpieniu uwzględni obszar DDMRP - jako nowa metoda planowania produkcji i zaopatrzenia materiałowego;

 • Zbigniew Sobkiewicz, MPM Productivity Management Sp. z o.o. - poruszy temat "Zerwane łańcuchy dostaw – czarny łabędź czy zakłócenia do przewidzenia?”

 • „Angażowanie dostawców w optymalizacje" - Diana Najtkowska-Sapryk, ProcureMe

 • "Co robić i czego nie robić, aby zredukować koszty złej jakości, a jednocześnie zyskiwać nowych klientów" - Maciej Kosiński, Quality Concept

 • "Współpraca z monopolistycznym partnerem" – Jacek Jarmuszczak, Łukasz Jędraszkiewicz, Okiem Kupca

 • „Nowoczesne formy prawne kontraktacji przemysłowej” - dr Tomasz Lewandowski, SMM Legal

 • "Innowacyjne podejście do negocjacji kontraktacyjnych w firmach przemysłowych" - Andrzej Kulbiński oraz Beata Gałuszka, PROEBIZ
PRELEGENCI PROGRAM MAPA EKSPOZYCJI