Organizator:

Odbierz bezpłatne zaproszenie

Podziel się

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 4-7.06.2024 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tych targów.

 

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Zakres tematyczny targów SUBCONTRACTING jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. PRZETWÓRSTWO METALI, TWORZYW SZTUCZNYCH, GUMY I KOMPOZYTOW czy DREWNA. Pełen zakres dostępny jest tutaj

 

SPOTKANIA KONTRAKTACYJNE SUBCONTRACTING MEETINGS 

  • Wydarzenie skupia się na kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 
  • Do planowania SUBCONTRACTING MEETINGS służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi ofertami, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania. SUBCONTRACTING MEETINS odbywają się w specjalnie zaaranżowanej w tym celu strefie w ramach ekspozycji targowej od 5-6 czerwca 2024 r. 

DLA KOGO? 

Do grona wystawców targów SUBCONTRACTING zapraszamy firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach zapraszamy również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

DLACZEGO WARTO? 

  • Targi SUBCONTRACTING to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty w gronie profesjonalistów.
  • Korzystając z SUBCONTRACTING MEETINGS poszerzysz swoją bazę kontaktów biznesowych i zdobędziesz nowe zlecenia lub poznasz rzetelnych podwykonawców. 
  • Na SUBCONTRACTING spotykają się  zleceniodawcy przemysłowi i podwykonawcy z wielu branż. 
  • Dzięki obecności targów Subcontracting w bloku tarów ITM Industry Europe, ekspozycję zwiedzają zarówno logistycy, odlewnicy, jak i przedstawiciele branży przemysłowej. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Barbara Kamińska