Subcontracting | 26-29 maja 2026 | Zgłoś swój udział!  

Organizator:

RAIS-TOOLS na targach SUBCONTRACTING. Zaciski szybkomocujące i narzędzia dla przemysłu

Podziel się

RAIS-TOOLS Sp. z o.o. będzie jednym z wystawców targów SUBCONTRACTING w Poznaniu. Firma jest polskim producentem wysokiej jakości zacisków szybkomocujących ręcznych i pneumatycznych, stosowanych w systemach produkcyjnych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Udział RAIS-TOOLS w targach SUBCONTRACTING to dobra okazja dla firm przemysłowych, produkcyjnych i podwykonawczych, które poszukują sprawdzonych narzędzi do mocowania detali, montażu, organizacji stanowisk pracy oraz usprawniania procesów produkcyjnych.

Zaciski szybkomocujące do produkcji i montażu

Główną specjalizacją RAIS-TOOLS są zaciski szybkomocujące. W ofercie firmy znajdują się modele ręczne i pneumatyczne, wykorzystywane między innymi podczas montażu, spawania, obróbki, kontroli jakości oraz przygotowania stanowisk produkcyjnych.

Rozwiązania RAIS-TOOLS wspierają powtarzalność pracy, skracają czas wykonywania operacji i pomagają zwiększać bezpieczeństwo w codziennych procesach przemysłowych.

Praski ręczne i narzędzia przemysłowe

RAIS-TOOLS produkuje również ręczne praski śrubowe i zębatkowe, przeznaczone do precyzyjnych operacji manualnych w zakładach produkcyjnych i warsztatach.

Oferta firmy obejmuje także narzędzia renomowanych marek AMF, BESSEY, IMAO oraz KOPAL, dzięki czemu klienci mogą korzystać z szerokiego wyboru produktów wspierających produkcję, montaż i prace warsztatowe.

Polski producent dla firm przemysłowych

RAIS-TOOLS dostarcza swoje produkty firmom w kraju i za granicą. Oferta spółki jest skierowana do przedsiębiorstw z różnych sektorów przemysłu, które potrzebują solidnych i praktycznych rozwiązań do codziennej pracy produkcyjnej.

Obecność RAIS-TOOLS na targach SUBCONTRACTING podkreśla znaczenie polskich producentów narzędzi i komponentów dla rozwoju nowoczesnego przemysłu.

Targi Kooperacji Przemysłowej i Outsourcingu SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 26-29 maja 2026 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE.

SUBCONTRACTING MEETINGS Bilety Co, gdzie, kiedy, mapa