Organizator:

3D Bistro - wystawcą Targów Subcontracting

Podziel się

Targi Subcontracting, jak i spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings są niezbędnym narzędziem w rozwoju przedsiębiorstw, w budowaniu silnych relacji biznesowych oraz zdobywaniu nowych rynków. Doskonale wie o tym nasz wystawca - 3D Bistro.

Żyjemy w czasach, w których proces tworzenia wzajemnej sieci kontaktów biznesowych jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących zawodowy sukces.  Czy udział w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING może rzeczywiście przynieść przedsiębiorcom wymierne korzyści?

TAK!

Wielu o tym przekonało się już osobiście, a kolejni dołączają do tego grona. 

Nasz wystawca 3D Bistro powstało w 2019 roku. Są zespołem pasjonatów, których misją jest nie tylko oferowanie usług druku 3D w technologii SLS, ale także projektowanie i budowa własnych drukarek 3D.  Firman3D Bistro, to nie tylko miejsce pracy, to przede wszystkim przestrzeń, w której pasja spotyka się z profesjonalizmem.

3D Bistro jest producentem przemysłowych maszyn do selektywnego spieku laserowego [SLS] oraz zintegrowanego systemu zarządzania produkcją i logistyką. Od 2021 roku przy pomocy autorskiej linii produkcyjnej, z powodzeniem, realizują zamówienia na detale z poliamidu [PA12/PA11] oraz poliuretanu termoplastycznego [TPU]. W 2023 ich maszyny pracowały przez ponad 5000 godzin przetwarzając blisko 3 ton materiału. Doświadczenia związane z prowadzeniem komercyjnej produkcji w trybie ciągłym pozwalają przedsiębiorstwu udoskonalać swoje urządzenia, oprogramowanie i procesy podnosząc efektywność, redukując czas pracy operatorów i zużycie materiału. 

Wizją przedsiębiorstwa jest stać się cenionym dostawcą drukarek 3D SLS, dostarczającym solidne, innowacyjne rozwiązania klientom w Polsce i Europie. Chcą być jednym z głównych graczy na rynku druku 3D, koncentrując się na konkretnej doskonałości i spełnianiu unikalnych potrzeb użytkowników. Misją jest natomiast dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie druku 3D SLS, pozwalając klientom osiągnąć więcej dzięki precyzji, elastyczności i ciągłemu rozwojowi technologicznemu.

 

Koniecznie sprawdźcie co 3D Bistro może przygotować dla Was!

Więcej informacji? Odwiedź stronę wystawcy: www.3dbistro.com

Bilety Subcontracting Meetings