Organizator:

SUBCONTRACTING MEETINGS

Podziel się

Weź udział w SUBCONTRACTING MEETINGS i znajdź rzetelnych podwykonawców lub zdobądź nowe zlecenia! To rzadka okazja do zgromadzenia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy kontrahentów. W roku 2024 spotkania SUBCOTRACTING MEETINGS będę organizowane w dniach 5-6.06.2024 r.

 Stałym punktem w programie Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING są spotkania matchmakingowe przedsiębiorców przemysłowych z potencjalnymi podwykonawcami i kontrahentami. Możliwe są one w ramach SUBCONTRACTING MEETINGS, które można zaaranżować za pomocą specjalnej platformy internetowej. 

Dlaczego warto wziąć udział w SUBCONTRACTING MEETINGS? 

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy stacjonarne targi, które umożliwiają bezpośredni kontakt z wystawcami i rozmowy na żywo. SUBCONTRACTING MEETINGS to jednak zupełnie nowy wymiar spotkań biznesowych - dzięki rejestracji na internetowej platformie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający zyskują dostęp do dobrze skatalogowanej bazy przedsiębiorców oraz podwykonawców. 

Rejestracja na spotkania 

Rejestracja na spotkania wymaga określenia rodzaju branży oraz opisanie prezentowanej oferty lub uściślenia oczekiwań wobec potencjalnych podwykonawców. Dzięki temu możliwe jest efektywne filtrowanie rejestracji w wyszukiwarce i przeglądanie już tylko profili firm wyraźnie zawężonych do obszaru zainteresowania. 

Atrakcyjna wizytówka gwarancją wielu spotkań biznesowych 

Dobra wizytówka firmy to podstawa. Zalecamy opisanie firmy podczas rejestracji w dwóch miejscach – jako ogólne informacje o firmie i jako  profil kooperacyjny. Szczególną uwagę warto zwrócić na tytuł profilu kooperacyjnego. To jedna z pierwszych informacji, którą widzą pozostali uczestnicy spotkań. Jest to wygodne dla firm, które mają kilka rodzajów usług – cięcie, spawanie, lakierowanie – dla każdej z nich można założyć osobny profil i tym sposobem zwiększyć rozpoznawalność firmy i skuteczność doboru potencjalnych partnerów.  

Aktywne uczestnictwo 

W ramach SUBCONTRACTING MEETINGS można występować zarówno jako gospodarz spotkań, który zaprasza na spotkania, jak i być gościem reagującym na czyjeś zaproszenia. Nie ma jednak obowiązku odwiedzania stolików wszystkich osób, które nas zaprosiły. Jeszcze przed targami można zweryfikować swoje zaproszenia, grzecznie odmówić tym, z którymi nie ma ochoty się spotkać. System oferuje możliwość poinformowania o przyczynie odmowy udziału w spotkaniu.

Zadowoleni uczestnicy 

Z roku na rok rośnie liczba zadowolonych uczestników SUBCONTRACTING MEETINGS. W poprzedniej edycji odbyło się 95 spotkań b2b blisko 100 przedstawicieli firm z 15 krajów: Polska, Ukraina, Litwa, Włochy, Francja, Turcja, Niderlandy, Indie, Czechy, Hiszpania, Szwecja, Słowacja, Finlandia, Macedonia, Mołdawia. Naszą inicjatywę doceniono w rankingu najlepszych imprez organizowanych przez Enterprise Europe Network. Znaleźliśmy się w gronie 7 wyróżnionych  spośród ponad 300 imprez organizowanych rocznie. Uznanie zdobyła niesamowicie wysoka aktywność naszych uczestników, którzy potrafią efektywnie korzystać ze spotkań.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Barbara Kamińska