Organizator:

BTI - silna marka na rynku usług. Spotkajcie się na Targach Subcontracting

Podziel się

BTI każdego dnia dokonuje wszelkich starań by ich rozwiązania dla przemysłu produkcyjnego, maszynowego, budownictwa oraz energetyki docierały do odbiorców nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

BTI Gumkowski to firma z tradycjami, powstała w 1994 roku. Od początku działalności głównym obszarem zainteresowania przedsiębiorstwa były rozwiązania nietypowe – jako odpowiedź na pojawiające się problemy w procesach produkcji. Partnerzy BTI mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, od analizy problemu, poprzez doradztwo, projektowanie, do wykonawstwa i serwisu. Wykonują zarówno nowe urządzenia jak i modernizują istniejące już rozwiązania. Współpracują z różnymi jednostkami naukowo-badawczymi w kraju i za granicą m.in. Instytutem Energetyki z Warszawy. Tworzą zespół profesjonalistów, korzystając z wieloletniego doświadczenia projektowego, konstrukcyjnego i badawczego założyciela firmy, Jana Gumkowskiego.

BTI Gumkowski jest właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych, BTI Usługi – oferującej kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, a także marki BTI Instal oraz BTI Solar świadczących usługi z zakresu instalacji grzewczych i fotowoltaicznych.

BTI Usługi to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce metali, obejmującej cięcie laserem, gięcie prasą krawędziową, spawanie TIG/MIG, galwanizację oraz malowanie proszkowe. Dysponuje dwoma lokalizacjami: w BTI2 jest to hala produkcyjnomagazynowa o imponującej powierzchni montażu i lakierni, zajmującej 1 676,79 m2, natomiast w BTI1 znajduje się kolejne 177,16 m2. Obiekty są elastycznie dostosowane do różnorodnych potrzeb montażowych.

Bilety Subcontracting Meetings