Organizator:

Certools w gronie wystawców Subcontracting

Podziel się

W gronie wystawców Targów Subcontracting spotkasz tylko profesjonalistów i liderów branży. Tu warto być i warto rozmawiać dla osiągnięcia jeszcze większych sukcesów przedsiębiorstwa. Certools to doskonały wybór i partner w biznesie.

Firma Certools jako istniejący na rynku od ponad 30 lat producent elementów samochodowych instalacji gazowych, oferuje szeroki wachlarz usług związanych z produkcją elementów złącznych z metali oraz tworzyw sztucznych. Doświadczenie w obróbce skrawaniem wynika z wieloletniej współpracy z Klientami z branż: samochodowej, meblarskiej, wytwórstwa maszyn przemysłowych i gastronomicznych oraz wielu innych.

Nowoczesny park maszynowy oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów są gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez Certools usług. Realizują projekty o różnorodnym poziomie skomplikowania, zarówno w produkcji jednostkowej jak i seryjnej. Jako przedsiębiorstwo otwarte na nowe wyzwania, podejmują się wykonawstwa detali prototypowych oraz odtwarzaniu części maszyn i urządzeń.

Bilety Subcontracting Meetings