Organizator:

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SUBCONTRACTING 2021?

Podziel się

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 31.08-3.09.2021 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów.

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło blisko 100 podwykonawców SUBCONTRACTING. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM INDUSTRY EUROPE, 3D Solutions, Focast i Modernlog na targach ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 17 500 profesjonalistów.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego, trzeciego i czwartego dnia trwania targów: 1-3.09.2021 r. w godz. 11.00-16.00

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań.

W edycji 2019 odbyły się 353 spotkania wśród 138 uczestników z 14 krajów.

 

Skontaktuj się:

Marta Michalak