Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami!

Podziel się

Właśnie zakończyła się tegoroczna edycja targów SUBCONTRACTING 2023 - wydarzenia, które pomaga przedstawicielom przemysłu nawiązywać perspektywiczne relacje biznesowe i znajdować nowych klientów. Przez cztery dni w ramach ekspozycji prezentowane były rozwiązania i oferta firm produkcyjnych z szeroko pojętej branży obróbki metali i usług dla przemysłu.

Czwarty, ostatni dzień targów Subcontracting - 2 czerwca, upłynął pod znakiem spokojnych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz planowania obecności na kolejnej odsłonie wydarzenia.

Czerwcowe targi Subcontracting to idealny czas na poszerzenie bazy klientów, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 30 maja - 2 czerwca 2023. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami.

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP. Zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które zaplanowano na termin4-7.06.2024 r., oczywiście w Poznaniu!

Do zobaczenia i niech supermoce będą z Wami!