Organizator:

Euskadi Basque Country

Podziel się

Zapoznaj się z ofertą firmy Euskadi Basque Country na targach Subcontracting.

Podwykonawstwo przemysłowe, które można znaleźć w Kraju Basków, obejmuje szeroki zakres technologii: odlewnictwo, kucie, produkcja blach, tłoczenie - głębokie ciągnienie, gięcie rur, formowanie drutu, spiekanie, obróbka skrawaniem, matryce, formy, wzory, obróbka cieplna , obróbka powierzchni, oprzyrządowanie, tworzywa sztuczne, guma, kompozyty, elektryczność, elektronika, itp... Jesteśmy również dumni z naszych firm dostarczających rozwiązania Przemysłu 4.0, takie jak produkcja przyrostowa, robotyka, inżynieria danych, inteligentne rozwiązania dla przemysłu... Wszystkie firmy mające potrzeby w tych dziedzinach będą mile widziane na naszym stoisku i mamy nadzieję, że będziemy mogli zaproponować im rzetelnych dostawców w tych dziedzinach.

Sektory, w których obecny jest Kraj Basków, obejmują szeroki zakres. Na przykład van Mercedes Vito jest produkowany w Vitoria-Gasteiz, stolicy Kraju Basków. Krajowe firmy baskijskie dostarczają komponenty do sektora motoryzacyjnego na całym świecie. Elementy konstrukcyjne modeli Airbusa są produkowane przez potężny przemysł lotniczy, na czele którego stoją Aernnova, Alestis i Aciturri oraz ITP, firmę Rolls Royce, produkującą silniki lotnicze i turbiny przemysłowe niedaleko Bilbao. Baskijska firma CAF, z siedzibą w pobliżu San Sebastián, aktywnie działa na międzynarodowych rynkach związanych z sektorem kolejowym. Tysiące fabryk na całym świecie są wyposażone w maszyny wyprodukowane w Kraju Basków. Zielona Energia, Dobra Kapitałowe, Przemysł Okrętowy, Przemysł 4.0... to sektory o istotnej pozycji w zestawieniu przemysłowym Basków. Cały ten baskijski przemysł ma wsparcie uniwersytetów, ośrodków badawczych i rozległej sieci inżynierii przemysłowej, podwykonawców i firm usługowych, które ugruntowały swoją pozycję jako sektor żyjący własnym życiem, rozwijając technologię i będąc obecnym jako niezawodny partner, na rynkach międzynarodowych.

- Z przyjemnością przyjmiemy odwiedzających z potrzebami zaopatrzenia we wszystkich tych sektorach. Będziemy mogli zaoferować im niezawodnych dostawców, którzy pomogą im być bardziej konkurencyjnymi - zaprasza Fidel Gomez z Euskadi Basque Country.