Organizator:

Firma AB Industry S.A profesjonalna i terminowa realizacja inwestycji przemysłowych

Podziel się

Firma AB Industry S.A jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce i specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych. Realizują prace jako Generalny Wykonawca, zapewniają tym samym doradztwo i usługi projektowe, uruchamiają instalacje technologiczne, integrują linie produkcyjne. AB Industry S.A wspiera Inwestora na każdym etapie inwestycji przemysłowej. Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia przedsiębiorstwu dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. 

Generalne Wykonawstwo

Kompleksowa realizacja inwestycji przemysłowych od projektu po budowę: zakładów produkcyjnych, hal magazynowych i innych budynków specjalistycznych wraz z wykończeniem oraz wykonaniem instalacji technologicznej.

Relokacja

Kompleksowe relokacja zakładów przemysłowych oraz linii produkcyjnych wraz z montażem. Mają doświadczenie w relokacjach wewnątrzkrajowych i międzynarodowych. Od inwentaryzacji, transport po montaż i uruchomienie.

Projektowanie

Kompleksowe opracowania projektowe we wszystkich fazach inwestycji, a także wsparcie inwestora w uzyskaniu wymaganych pozwoleń. Wielobranżowe projekty koncepcyjne i wykonawcze wykonuje doświadczony zespół projektantów.

Elektryka I Automatyka Przemysłowa

Realizacja kompletnych projektów z zakresu: automatyki przemysłowej i elektryki. Wykonujemy i wdrażamy projekty nowych instalacji a także modernizujemy i usprawniamy istniejące instalacje u klienta.

Instalacje Technologiczne I Procesowe

Kompleksowe prowadzenie inwestycji przemysłowych pod kątem projektowania i wdrażania instalacji technologicznych i procesowych w branży chemicznej, spożywczej, kosmetycznej oraz wod-kan. Wparcie  doświadczonych inżynierów na każdym etapie realizacji projektu.

Subcontracting Meetings Bilety