Organizator:

GIPO Sp. z o.o. - wystawcą na targach Subcontracting 2023

Podziel się

GIPO Sp. z o.o. to firma specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu zautomatyzowanych systemów transportu i magazynowania. Oferuje rozwiązania dla każdej branży.

Firma działa kompleksowo od pomysłu poprzez projekt i realizację. Zakład produkcyjny GIPO umożliwia realizację wszystkich procesów w jednym miejscu - skraca to czas realizacji i pozwala zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Z wielu elementów wyprodukowanych w siedzibie GIPO - wycinanych laserowo, giętych, spawanych i malowanych proszkowo - tworzony jest finalny produkt. Firma jest w stanie zrealizować każdy projekt obejmujący transport, instalację, szkolenie operatorów i SAT.

Profesjonaliści w firmy GIPO pracują zawsze z takim samym podejściem, zarówno przy dużych, kompleksowych projektach, jak i przy produkcji drobnych elementów - dla klientów, którzy korzystają z naszego outsourcingu produkcji.

Więcej szczegółów: https://www.gipo.eu/pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.