Organizator:

INSET - naszym zasobem jest zespół fachowców

Podziel się

Stawiają na doświadczenie, a ich pracownicy, technicy i podwykonawcy posiadają certyfikaty i szkolenia, które pozwalają im wykonywać prace zgodnie z najwyższymi standardami i jakością. Spotkajcie się i porozmawiajcie.

INSET to dynamicznie rozwijająca się firma założona w 2017 roku i zreorganizowana w 2020 roku.

Świadczy usługi techniczne na całym świecie, a ich wykwalifikowani technicy mogą dotrzeć na miejsce projektu w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.
Głównymi priorytetami współpracy z Klientami są efektywność, jakość oraz zadowolenie biznesowego partnera.
Doświadczenie zdobyte przez każdego specjalistę, podczas wieloletniej pracy przy projektach OFFSHORE, ONSHORE oraz MARITIME i SHIPYARD INDUSTRY pozwoliło zastosować rozwiązania techniczne, które cieszą się dużym uznaniem wśród stałych Klientów.
Menedżerowie, liderzy zespołów i technicy zawsze wykonują swoją pracę zgodnie ze standardami DNVGL, BV, TUV RHEINLAND, PRS i RINA.
Polityka przedsiębiorstwa opiera się na zasadach BHP i jakości, które mają status równorzędny ze wszystkimi pozostałymi, głównymi celami biznesowymi.
Firma INSET realizuje swoje projekty w taki sposób, aby wyeliminować wszelkie szkody dla personelu, osób trzecich, czy uszkodzenia obiektów.
Rozpoczynając z nimi współpracę, firma zyska zaangażowanego partnera, dbającego o najwyższą jakość od początku do końca realizacji projektu.

 

 

Bilety SUBCONTRACTING MEETINGS