Organizator:

Odkrywaj supermoce na Subcontracting Meetings!

Podziel się

Dołącz do spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings i buduj perspektywiczne relacje w branży przemysłowej! Na ten moment - 5 dni przed targami - zarejestrowało się już 91 przedstawicieli firm z 14 krajów: Polska, Ukraina, Litwa, Włochy, Francja, Turcja, Niderlandy, Indie, Czechy, Hiszpania, Szwecja, Słowacja, Finlandia, Macedonia.

  

SUBCONTRACTING MEETINGS to nieodłączny element targów Subcontracting i ITM Industry Europe. Ich kluczową rolą jest kojarzenie przedsiębiorców przemysłowych z potencjalnymi podwykonawcami i kontrahentami. W ramach SUBCONTRACTING MEETINGS można występować zarówno jako gospodarz spotkań, który zaprasza na spotkania, jak i być gościem reagującym na czyjeś zaproszenia. Nie ma jednak obowiązku odwiedzania stolików wszystkich osób, które nas zaprosiły. Jeszcze przed targami można zweryfikować swoje zaproszenia i zapoznać się z profilami oferentów.

Dla wystawców targów Subcontracting, ITM Industry Europe, Modernlog udział w Subcontracting Meetings jest bezpłatny! 

 

Umów się z klientami na www.subcontracting-meetings-2023.b2match.io

  • Spotkaj się na żywo 31.05-1.06  - Pawilon 5 Antresola
  • Spotkaj się on-line  5-10.06.2023

Sprzedaj lub kup  maszyny, technologie, usługi obróbki metali, podwykonawstwo przemysłowe. Bądź widoczny wśród wystawców i zwiedzających bloku  targów ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog.

SUBCONTRACTING MEETINGS można zaaranżować za pomocą specjalnej platformy internetowej. 

  1. Zarejestruj ofertę kooperacyjną lub specyfikację zakupową
  2. Wybierz potencjalnych partnerów z GIEŁDY  OFERT
  3. Spotkaj się  i omów warunki współpracy

 

Kojarzymy potrzeby zleceniodawców z ofertami podwykonawców. Ułatwiamy odnalezienie właściwych kontaktów wśród  tak bogatej ekspozycji i ogromnej ilości profesjonalistów, którzy uczestniczą w targach.

Dlaczego warto?

  • Jako zleceniodawca Twoja firma będzie miała możliwość porównania ofert wielu podwykonawców
  • Jako podwykonawca/handlowiec Twoja firma zyska szansę znalezienia nowych klientów poprzez udział w spotkaniach oraz  ekspozycję swojej  firmy w bloku targów przemysłowych 30.05-2.06 2023 SUBCONTRACTINGITM  EUROPEMODERNLOG.
  • Bezpłatny udział dla zakupowców oraz wystawców targów Subcontracting, ITM Industry Europe, Modernlog
  • Promocyjne ceny dla klientów sieci EEN
  • Płatna możliwość udziału  dla podwykonawców bez stoiska

 

W edycji 2023 spotkania SUBCOTRACTING MEETINGS będę organizowane od 31 maja do 1 czerwca, pawilon 5 - antresola, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nowością jest potargowa sesja on-line 5-10.06.2023.

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy stacjonarne targi, które umożliwiają bezpośredni kontakt z wystawcami i rozmowy na żywo. SUBCONTRACTING MEETINGS to jednak zupełnie nowy wymiar spotkań biznesowych - dzięki rejestracji na internetowej platformie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający zyskują dostęp do dobrze skatalogowanej bazy przedsiębiorców oraz podwykonawców - podkreśla Barbara Kamińska, Koordynator Spotkań Kooperacyjnych Subcontracting Meetings.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Barbara Kamińska