Organizator:

Partner Targów Subcontracting. Usługi Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w ramach sieci EEN

Podziel się

Targi Subcontracting wraz ze swoim wydarzeniem towarzyszącym Subcobtracting Meetings są świetną inicjatywą dającą szanse na wiele nowych, biznesowych kooperacji, ale nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie naszych wieloletnich partnerów w tym Enterprise Europe Network.

Enterprise Europe Network jest największą na świecie siecią wsparcia współpracy technologicznej i handlowej, dającą możliwość nawiązywania kontaktów międzynarodowych lokalnym firmom i instytucjom. Sieć zrzesza 600 organizacji wsparcia biznesu z 60 krajów zatrudniających ponad 3000 konsultantów świadczących usługi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Sieć oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom kompleksowe, bezpłatne usługi, które mają im pomóc w pełni rozwinąć ich potencjał i zdolności innowacyjne. Enterprise Europe Network jest także pośrednikiem umożliwiającym instytucjom Unii Europejskiej pełniejszą orientację w potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach sieci EEN działa także Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

W jakich obszarach może pomóc Poznański Park Naukowo-Technologiczny Twojemu przedsięwzięciu?

  • Jeśli zamierzasz rozpocząć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych wiarygodnych partnerów i kontrahentów. Z pewnością pomogą Ci ich znaleźć.
  • Pomogą w zidentyfikowaniu zagranicznego dostawcy innowacyjnych technologii. Zidentyfikują Twoje potrzeby, pomagają w nawiązaniu kontaktu między stronami transferu i pośredniczą w negocjacji umów transferu technologii.
  • Jeśli szukasz informacji o zagranicznych rynkach wykonają dla Ciebie dedykowaną analizę wybranego rynku i skontaktują się z partnerami sieci EEN za granicą w celu uzyskania wiedzy z pierwszej ręki.
  • Rozwinęli szereg innowacyjnych usług doradczych, które pozwolą na sprawdzenie innowacyjności twojego rozwiązania lub pomogą w zidentyfikowaniu najlepszych licencjobiorców na Twoją technologię.

Twój biznes ma ogromny potencjał, a Ty po prostu daj mu szanse się rozwinąć. Skorzystaj z możliwości jakie daje Subcontracting Meetings przy jednoczesnym wsparciu EEN i  Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Zarejestruj swój udział w wydarzeniu. Czekamy na Ciebie!