Organizator:

Pierwszy dzień Targów Subcontracting 2024

Podziel się

Pierwszy dzień poznańskich targów kooperacji przemysłowej był wyjątkową okazją do spotkania z kluczowymi przedstawicielami rynku i poważnych biznesowych rozmów.

Na stoiskach wystawców w pawilonie 5A można było dziś spotkać wielu przedstawicieli branży przemysłowej, którzy odważnie planują zwiększenie zakresu swojej działalności. Nie brakowało okazji do wymiany wiedzy, informacji, spostrzeżeń czy planów na najbliższe miesiące. 

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. I właśnie to dziś się działo! 

Relacje naszych gości tylko pobudzają apetyt na jeszcze więcej tak owocnych dni. 

Już jutro, oprócz ekspozycji wystawców czeka nas wyjątkowe wydarzenie towarzyszące - Subcontracting Meetings. Wyjątkowe rozmowy biznesowe, gdzie być może uda znaleźć się odpowiedniego kooperanta przemysłowego lub właściwego podwykonawcę. 

 

Jest jeszcze czas aby dołączyć do wydarzenia, a to naprawdę wyjątkowa okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 

 

 

Program wydarzeń Bilety