Organizator:

POZNAJCIE NASZYCH PARTNERÓW MEDIALNYCH

26.02.2020 12:00:00

Podziel się

W ostatnich dniach udało nam się rozszerzyć współpracę ze stałymi partnerami medialnymi - Staleo, Zrobotyzowany oraz 3Don.pl

Zachęcamy do zapoznania się z profilami portali i informacjami, które z pewnością Państwa zainteresują!

 

Staleo - Stale o Przemyśle to innowacyjny portal poświęcony szeroko pojętej branży maszynowej, metalowej, obróbczej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serwis jest źródłem codziennej informacji z branży metalowej, jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, produktów, pracy dla fachowców, informacji, ciekawostek z branży, przedstawionych w obszerny i rzetelny sposób. Portal umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.

 

Zrobotyzowany to portal poświęcony zagadnieniom robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Portal jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B. Dołącz do grupy zadowolonych klientów!

 

3Don.pl - Przemysł w TRZECH wymiarach to portal poświęcony technologiom 3D takim jak Druk 3D, Oprogramowanie 3D, Pomiary 3D. Dedykowany jest specjalistom z branży poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne, którą prezentuje w obszerny i rzetelny sposób. Portal jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B i umożliwia dotarcie do grona nowych klientów, dlatego warto tu być.