Organizator:

Press'e Sp. z o.o. na Targach Subcontracting - profesjonalizm na każdym kroku

Podziel się

Press'e Sp. z o.o. będzie obecny na Targach Subcontarcting. Firma specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych i skomplikowanych komponentów wytwarzanych metodą obróbki skrawania dla zakładów produkcyjnych i montowni według rysunków czy brył dostarczonych przez Klienta. Zapewniają bezpieczeństwo dostaw i jakości dzięki własnej, szerokiej bazie produkcyjnej.

Wszystkie maszyny CNC w przedsiębiorstwie są nowoczesne i wyposażone we wrzeciona przechwytujące oraz podajniki pręta lub roboty podające posiadające od 8 osi do 13 osi i od 15 do 36 narzędzi obrotowych lub stałych. Z prętów i rur produkowane są detale wymagające toczenia, frezowania, wiercenia i gwintowania pod różnymi kątami o średnicach od 3 do 65, natomiast z zastosowaniem robotów podających lub paletyzacji obrabia się detale o większych średnicach ciętych na piłach automatycznych lub z odkuwek i odlewów. 

Press'e Sp. z o.o. gwarantuje, że każde zlecenie zostanie zrealizowane z zachowaniem należytego standardu jakości, serwisu, optymalizacji kosztów wytworzenia i dostawy co gwarantuje najlepszy stosunek jakości i efektywności do ceny. Wychodząc na przeciw Klientów i ich potrzebą Press'e Sp. z o.o. utrzymuje ciągłe stany magazynowe detali zapewniając dostawę w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.  

Nowoczesny park maszynowy, doświadczona załoga, praca w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz wdrażane IATF 16949 i ISO 14001:2015 pozwala przedsiębiorstwu obrabiać i produkować w procesie automatycznym detale skomplikowane wymagające wielu operacji z zachowaniem niskich kosztów wytworzenia. Detale o bardzo małych tolerancjach wymiarów jak i wymagających uzyskania dobrej klasy powierzchni po obróbce skrawaniem szlifowane są na szlifierka kłowych lub bezkłowych CNC.

Posiadane maszyny CNC mają możliwość pracy do 3 narzędzi jednocześnie, obróbki detali z obu stron (przechwyt), obróbki narzędziami obrotowymi pod dowolnym kątem bez ingerencji operatora co zapewnia powtarzalność i niską cenę finalnych skomplikowanych detali, których tradycyjna produkcja była by bardzo kosztowna.

Press'e Sp. z o.o. obrabia aluminium, stal, miedź, mosiądz, tworzywa sztuczne i inne materiały.

Bilety Subcontracting Meetings