Organizator:

Przyszłościowe i wartościowe rozmowy biznesowe - Subcontracting Meetings

Podziel się

Targi SUBCONTRACTING 2024 to miejsce spotkań dla podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej,  z kraju i z zagranicy. Udział w wydarzeniu stwarza szansę na pozyskanie nowych klientów, nawiązanie  i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych, umożliwiając  zdobycie konkurencyjnej przewagi.

Dlaczego kontakty międzyludzkie są tak ważne?

Specyfikacje zakupowe w branży obróbki metali to typowe dane techniczne, wymagania, certyfikaty, terminy. Jednak dopiero spotkanie z partnerem twarzą w twarz pomaga nawiązać nić porozumienia, dopasować ofertę podwykonawczą do wszystkich potrzeb zamawiającego i na bieżąco rozwiązywać pojawiające się wyzwania.  Znacznie prościej negocjować i po prostu dogadywać się, gdy poznamy się osobiście. Takie spotkania budują zaufanie i ułatwiają współpracę.

Jakie wartości niosą za sobą te kooperacyjne spotkania?

  • Wygodny przegląd partnerów wg branż, proponowanych ofert i specyfikacji zakupowych
  • Możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkania, które musi zostać zaakceptowane przez obie strony
  • 30 minut na rozmowę przy stoliku, w strefie spotkań podczas targów
  • Osobiste spotkania ułatwiają negocjacje, budują zaufanie, ułatwiają znalezienie kompromisu i zwiększają elastyczność obu stron w razie pojawiających się wyzwań.

Dołącz do Subcontracting Meetings

Szukasz partnera biznesowego? Jesteś na początku swojej kariery lub chcesz poszerzyć zakres swojej działalności na rynku? A może masz na oku dużą inwestycje ale wiesz, że przyda się wsparcie kogoś doświadczonego z wolnymi mocami przerobowymi?

Usiądźcie do stołu i porozmawiajcie. To zawsze przynosi budujące efekty!

Wpisz się już dziś na listę wystawców gotowych do podjęcia przyszłościowych rozmów: