Organizator:

RAIS Tools - wystawcą na targach Subcontracting 2023

Podziel się

Firma Rais Tools jest producentem wysokiej jakości docisków szybkomocujących manualnych i pneumatycznych oraz manualnych prasek zębatkowych, 40-letni staż to gwarancja wysokiej jakości narzędzi.

 

Firma RAIS TOOLS jest producentem docisków szybkomocujących i prasek ręcznych oraz dystrybutorem narzędzi znanych marek  - AMF, KOPAL, IMAO, BESSEY, BRAUER. Oferuje również usługi w zakresie cięcia laserem i gięcia na prasach krawędziowych oraz obróbki w metalu.

Spółka z o.o. RAIS-TOOLS jest obecna na rynku polskim jak i europejskim od 1982 roku.
Od 1982 – jako RAIS Narzędzia Mocujące Grzegorz Rais .
Od 2013 – jako RAIS-TOOLS Spółka z o.o.

Firma zajmuje się dostarczaniem narzędzi mocujących dla dystrybutorów jak i odbiorców ostatecznych. Wypracowane rozwiązania stosowane są w niezliczonych aplikacjach produkcyjnych w kraju jak i za granicą.

Rais Tools posiada ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym, tworzyw sztucznych, drzewnym, spawalnictwie i wielu innych pokrewnych gałęziach produkcyjnych.

Spółka z o.o. RAIS-TOOLS od lat wdraża i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami norm ISO 9001, udokumentowany stosownymi certyfikatami [PN-EN ISO 9001:2009].

Więcej: https://www.rais.pl/pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.