Organizator:

Robert Męcina, dyrektor SUBCONTRACTING 2024, zaprasza na targi do Poznania!

Podziel się

Outsourcing przemysłowy w Polsce stał się istotnym sektorem gospodarki, a rodzime firmy produkcyjne zyskują popularność jako atrakcyjny partner dla przedsiębiorców z branży obróbki metali i usług dla przemysłu z innych regionów świata. Dlaczego warto wziąć udział w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2024 w Poznaniu - o tym mówi dyrektor projektu, Robert Męcina.

 

"Podwykonawstwo - skup się na swoim biznesie. Wiele rzeczy inni potrafią lepiej.

Ile przedsiębiorstw produkuje samodzielnie swoje produkty "od A do Z"? Zapewne są takie, których wyroby są mniej skomplikowane, a proces produkcyjny krótki. Gorzej, kiedy produkt jest złożony, a komponenty składowe wykonane są z różnych materiałów, przy użyciu różnych technologii, wymagające odmiennego "know-how". Jeszcze trudniej, kiedy producentem jest mała, rozwijająca się dopiero firma. Staje wtedy on przed decyzją sfinansowania własnego parku maszynowego do produkcji części, magazynów, zatrudnienia personelu, prac badawczych i próbą wyspecjalizowania się we "wszystkim" albo... poszukania kogoś, kto część z tych zadań zrobi to taniej, szybciej i lepiej.

Subcontracing - ja to kupuję!

Targi Subcontracting to trzypoziomowa platforma komunikacji zleceniodawców i podwykonawców przemysłowych. Oprócz tradycyjnej ekspozycji targowej umożliwiamy również nawiązywanie kontaktu między kontrahentami jeszcze przed targami. Kilka tygodni wcześniej nasi wystawcy opisują swoje możliwości produkcyjne, a zainteresowani kupcy umawiają się z nimi za pośrednictwem naszego systemu. Oszczędza to czas, a targi stają się bardziej efektywne. Trzecim elementem Subcontractingu jest program merytoryczny, w ramach którego zaproszeni przez nas eksperci dzielą się swoją wiedzą w zakresie zakupów, produkcji, logistyki czy gospodarki magazynowej. Przyciąga to nie tylko specjalistów, ale również kadrę kierowniczą przedsiębiorstw.

Subcontracting, jako element bloku targów przemysłowych ITM Industry Europe, to wydarzenie międzynarodowe. Kilkanaście tysięcy profesjonalistów przyjeżdża do Poznania z całej Europy (i nie tylko), by szukać tu nowych kooperantów. Dla wystawców to świetna okazja znaleźć obłożenie na wolne moce produkcyjne, niezależnie od tego czy produkcja na zlecenie jest ich podstawowym biznesem czy też działalnością dodatkową. To naprawdę świetna okazja na promocję i zaistnienie w świadomości nowych klientów. Zwiedzający z kolei mogą tu wybrać dostawcę swoich komponentów, od przykładowej śrubki czy sprężynki, aż po skomplikowane podzespoły czy duże konstrukcje spawane lub outsourcingowanych usług.

Serdecznie zapraszam!"

Robert Męcina, Dyrektor Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

 

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.