Organizator:

SUBCONTRACTING 2024 - rozwijaj swoją firmę dzięki nowym partnerstwom

Podziel się

Targi SUBCONTRACTING 2024 to miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i z zagranicy. Udział w wydarzeniu to inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa, która stwarza szansę na nawiązanie długofalowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz zdobycia konkurencyjnej przewagi.

 

- Subcontracting 2024 to trzypoziomowa platforma komunikacji zleceniodawców i podwykonawców przemysłowych. Oprócz tradycyjnej ekspozycji targowej umożliwiamy również nawiązywanie kontaktu między kontrahentami jeszcze przed targami. Kilka tygodni wcześniej nasi wystawcy opisują swoje możliwości produkcyjne, a zainteresowani kupcy umawiają się z nimi za pośrednictwem naszego systemu. Oszczędza to czas, a targi stają się bardziej efektywne. Trzecim elementem poznańskich Targów Kooperacji Przemysłowej jest program merytoryczny, w ramach którego zaproszeni przez nas eksperci dzielą się swoją wiedzą w zakresie zakupów, produkcji, logistyki czy gospodarki magazynowej. Przyciąga to nie tylko specjalistów, ale również kadrę kierowniczą przedsiębiorstw – podkreśla Robert Męcina, dyrektor Targów Subcontracting.

Przez cztery dni w ramach ekspozycji prezentowane są rozwiązania i oferta firm posiadających wolne moce produkcyjne, potencjał technologiczno-kadrowy, oferujących usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i usług dla przemysłu. Odbywa się również szereg merytorycznych prelekcji dedykowanych zakupowcom, których celem jest przekazanie eksperckiej wiedzy w zakresie usprawniania działania łańcuchów dostaw. Nieodłącznym elementem targów Subcontracting są także dwudniowe spotkania kontraktacyjne Subcontracting Meetings. Do ich planowania służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi profilami przedsiębiorców,
a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania.

- W ramach Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2023, swoją najnowszą ofertę podwykonawstwa przedstawiły 62 firmy z 6 krajów (Finlandia, Hiszpania, Litwa, Niemcy, Polska, Ukraina), z kolei aż 100 uczestników z 15 państw odkrywało supermoce networkingu podczas spotkań kooperacyjnych Subcontracting Meetings. Konferencje z cyklu SUBCONTRACTING-JA TO KUPUJĘ! licznie przyciągnęły pod Scenę Trendów dla Przemysłu w pawilonie 5A specjalistów branży zakupowej. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także wydarzenia przygotowane przez przedstawicieli Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego.- wspomina zeszłoroczną edycję targów dyrektor Męcina. – Nie zwalniamy tempa i w tym roku mamy chrapkę na więcej! Zapraszam do uczestnictwa w Subcontracting w dniach 4-7 czerwca 2024.  – dodaje.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 4-7.06.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.