Organizator:

SUBCONTRACTING - kompleksowo dla przemysłu

Podziel się

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów.

>> TARGI KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ SUBCONTRACTING

SUBCONTRACTING, targi organizowane z myślą o zleceniodawcach przemysłowych i podwykonawcach, odbędą się już 30.05-2.06.2023 r. w Poznaniu w ramach bloku ITM Industry Europe!

ZOBACZ VIDEO Z EDYCJI 2022

Do wystawiania się na targach zapraszamy firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także firmy świadczące usługi dla przemysłu.

1. PRZETWÓRSTWO METALI

1.1  obróbka skrawaniem

1.2  obróbka plastyczna

1.3  obróbka chemiczna

1.4  obróbka elektrochemiczna

1.5  obróbka cieplna

1.6  cynkowanie ogniowe

1.7  spawalnictwo

1.8  wycinanie

1.8.1  wycinanie wycinarką laserową

1.8.2  wycinanie wycinarką wodną

1.8.3  wycinanie wycinarką plazmową

1.8.4  wycinanie tlenem

1.9  czyszczenie

1.10  malowanie

1.11  półprodukty

1.12  elementy złączne

2. PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH

3. PRZETWÓRSTWO GUMY I KOMPOZYTÓW

4. PRZETWÓRSTWO KOMPOZYTÓW

5. PRZETWÓRSTWO DREWNA

6. ELEKTRONIKA

7. ELEKTOTECHNIKA

8. DRUK 3D

9. USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

10. BADANIA I ROZWÓJ

11. STARTUPY, INKUBATORY,  AKCELERATORY

12. INSTYTUCJE I STOWARZYSZENIA

Program wydarzeń Lista wystawców Subcontracting Meetings Kup bilet

 

>> SUBCONTRACTING MEETINGS 

Międzynarodowe dwudniowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings są kluczowym elementem targów Subcontracting. Ta wyjątkowa i wygodna formuła pozwala na budowanie trwałych relacji biznesowych między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami. Dla wystawców targów Subcontracting, ITM Industry Europe, Modernlog udział w Subcontracting Meetings jest bezpłatny!

Dla wygody inicjowania takich aktywności już została uruchomiona platforma  Subcontracting  Meetings, na którą wystarczy się zarejestrować, wybrać swój obszar aktywności, krótko opisać zapotrzebowanie lub prezentowany produkt czy usługę a w kolejnym etapie, kilka tygodni przed targami, zaprosić partnerów do spotkań.

Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość wcześniejszego poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu

Współorganizatorem Subcontracting Meetings jest Poznański Park Naukowo-Technologiczny reprezentujący European Enterprise Network.

Weź udział w SUBCONTRACTING MEETINGS i znajdź rzetelnych podwykonawców lub zdobądź nowe zlecenia! To rzadka okazja do zgromadzenia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy kontrahentów. W roku 2023 spotkania SUBCOTRACTING MEETINGS będę organizowane od 31 maja do 1 czerwca.

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy stacjonarne targi, które umożliwiają bezpośredni kontakt z wystawcami i rozmowy na żywo. SUBCONTRACTING MEETINGS to jednak zupełnie nowy wymiar spotkań biznesowych - dzięki rejestracji na internetowej platformie zarówno wystawcy, jak i zwiedzający zyskują dostęp do dobrze skatalogowanej bazy przedsiębiorców oraz podwykonawców - podkreśla Barbara Kamińska, Koordynator Spotkań Kooperacyjnych Subcontracting Meetings.

 

 

SUBCONTRACTING MEETINGS można zaaranżować za pomocą specjalnej platformy internetowej. 

Dlaczego warto?

-> Jako zleceniodawca Twoja firma będzie miała możliwość porównania ofert wielu podwykonawców

-> Jako podwykonawca/handlowiec Twoja firma zyska szansę znalezienia nowych klientów poprzez udział w spotkaniach oraz  ekspozycję swojej  firmy w bloku targów przemysłowych 30.05-2.06 2023 SUBCONTRACTINGITM  EUROPEMODERNLOG.

-> Bezpłatny udział dla zakupowców oraz wystawców targów Subcontracting, ITM Industry Europe, Modernlog

-> Promocyjne ceny dla klientów sieci EEN

-> Płatna możliwość udziału  dla podwykonawców bez stoiska

Program wydarzeń Lista wystawców Subcontracting Meetings Kup bilet

- Subcontracting 2023 to nie tylko spotkania handlowe. Dzięki współpracy z partnerami merytorycznymi tworzymy wartościowy blok prezentacji i debat, na które zapraszamy uczestników targów. Będziemy mówić między innymi o sposobach łagodzenia skutków przerwania łańcucha dostaw, nowoczesnych metodach zarządzania stanami magazynowymi, doświadczeniach we współpracy na linii zleceniodawca-podwykonawca,  zarządzaniu źródłami dostaw czy procesów zakupowych. Poszerzamy tym samym w tym roku znacząco ofertę programową dla zwiedzających zajmujących się w swoich firmach zakupami. - podkreśla Robert Męcina, dyrektor Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

>> SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ!

To platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

W bloku programowym Targów poruszone zostaną m.in. tematy: 

 • "Subcontracting w ciekawych czasach. In God we trust, all others must bring data” - Aleksander Okraska, MPM Productivity Management Sp. z o.o. 
 •  „Gdy brakuje tego, co potrzebne i za dużo tego, co zbędne. Nowa metoda zarzadzania zapasami - Demand Driven Materials Requirement Planning” - Tomasz Sokołowski, MPM Productivity Management Sp. z o.o. 
 • "Zerwane łańcuchy dostaw – czarny łabędź czy zakłócenia do przewidzenia?” - Zbigniew Sobkiewicz, MPM Productivity Management Sp. z o.o. 
 • „Funkcja zakupowa jako inicjator bądź aktywator innowacyjności przedsiębiorstwa." - Diana Najtkowska-Sapryk, ProcureMe
 • "Co robić i czego nie robić, aby zredukować koszty złej jakości, a jednocześnie zyskiwać nowych klientów" - Maciej Kosiński, Quality Concept
 • "Współpraca z monopolistycznym partnerem" – Jacek Jarmuszczak, Łukasz Jędraszkiewicz, Okiem Kupca
 • „Nowoczesne formy prawne kontraktacji przemysłowej” - dr Tomasz Lewandowski, SMM Legal
 • "Innowacyjne podejście do negocjacji kontraktacyjnych w firmach przemysłowych" - Andrzej Kulbiński oraz Beata Gałuszka, PROEBIZ
 • "CYFRYZACJA, INTERNACJONALIZACJA - IMPULSY ROZWOJU PRZEMYSŁU WYTWÓRCZEGO" - Klaster Obróbki Metali - Krajowy Klaster Kluczowy
 • „Wyzwania konstruktorów w aspekcie zmian technologii branży metalowej” - Marek Karabowicz, Neotech Sp. z o.o.
 • „Cyfrowy bliźniak w procesie budowania aplikacji zrobotyzowanych” - Błażej Wojtyła, SOLIDEXPERT Sp. z o.o.
 • „Wzrost produktywności poprzez automatyzację i robotyzację procesów”
  Marek Szkiłądź, Marcin Halicki, JAZON Sp. z o.o.

POZNAJ PRELEGENTÓW >>

 

Program wydarzeń Lista wystawców Subcontracting meetings Kup bilet

Robert Męcina - dyrektor targów Subcontracting zaprasza na targi!

- O tym, że sytuacja w wielu branżach naszej gospodarki jest trudna i zmienna, napisano i powiedziano już wiele. Nie ma sensu powtarzać wytartych frazesów. Wiele firm staje przed trudnymi decyzjami jaką strategię przyjąć na najbliższy czas. W rozmowach z wystawcami nie tylko targów Subcontracting, ale również z innych branż, możemy zaobserwować dwie postawy wobec spadku zamówień. Część firm przyjmuje postawę defensywną i redukuje wszystkie możliwe koszty, aby dotrwać do "lepszych" czasów, inne zaś inwestują w narzędzia do pozyskiwania nowych odbiorców. Targi kooperacji wydają się być idealnym do tego miejscem. Subcontracting w bloku z międzynarodowymi targami ITM Europe i Modernlog dają możliwość spotkania z klientami z całego świata. To okazja, by skojarzyć np. firmy, które mają wolne moce produkcyjne z firmami, które potrzebują wyprodukować krótkie serie wyrobów. Na tyle krótkie, że nie opłaca się budować własnej fabryki. Idea outsourcingu ma na celu przeniesienie na zewnątrz przedsiębiorstwa procesów, które nie muszą być realizowane samodzielnie. Pozwala skupić się na swoim "core businesie". Zazwyczaj przynosi to oszczędności, szczególnie, kiedy do procesu wymagane są umiejętności i technologie, których nie posiadamy.

>> MAPA EKSPOZYCJI

Aż siedem pawilonów, 42 tysiące metrów kwadratowych czyli powierzchnia równa sześciu pełnowymiarowym boiskom piłkarskim – tak w siłę rośnie zbliżający się blok targów przemysłowych w Poznaniu - SUBCONTRACTING, ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG, Nauka dla Gospodarki, Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Tegoroczna oferta wystawców i prezentowane maszyny powinny zainteresować nie tylko duże fabryki, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa, oraz zakupowców i podwykonawców z Polski i z zagranicy.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.

Program wydarzeń Lista wystawców Subcontracting Meetings Kup bilet